Kolor produktu: Czarny
Sposób łączności: Przewodowy i bezprzewodowy
Bluetooth: Tak
Profile Bluetooth: A2DP, AVRCP, HFP, HSP
Ilość głośników: 1
Obsługiwane karty pamięci: MicroSD
Zintegrowany czytnik kart: Tak
Typ obsługiwanych baterii: Wbudowana
Wersja Bluetooth: 5.0
Wbudowany wyświetlacz: Nie
Obsługiwany typ USB: USB Typu-A
Wbudowany wyłącznik: Tak
Rodzaj baterii: Litowo-polimerowa (LiPo)
Obsługiwany typ USB: Micro-USB
Rodzaj zasilania: Bateria
Wi-Fi: Nie
Pojemność baterii: 1220 mAh
Długość przewodu: 0,3 m
Zastosowanie: Uniwersalne
Złącze 3,5 mm: Tak
Moc wyjściowa (RMS): 10 W
Rodzaj produktu: Prostokąt
Ilość przetworników: 2
Czas odtwarzania muzyki: 4 h
Wbudowane radio: Tak
Radio FM: Tak
Uchwyty do przenoszenia: Tak
Zakres częstotliwości: 280 – 16000 Hz
Połączenie USB: Tak
Regulacja głośności: Przyciski
Oświetlenie LED: Tak
Ilość sztuk: 1
Pasmo Bluetooth: 10 m
Czas ładowania: 1,5 / 2,5 godz
Wejście AUX: Tak
Napięcie wejściowe DC: 5 V
ESPERANZA GŁOŚNIK BLUETOOTH RGB SAKARA EP155
42,79 zł
1 w magazynie
SKU: AKGESPGLO0033
Kategorie: Akcesoria GSM, Głośniki przenośne, Telekomunikacja
Loading...
Informacje dodatkowe
| Złącze 3,5 mm | Tak |
|---|---|
| Oświetlenie LED | |
| Radio FM | Tak |
| Czas odtwarzania muzyki | 4 h |
| Wbudowane radio | Tak |
| Pasmo Bluetooth | 10 m |
| Uchwyty do przenoszenia | Tak |
| Wejście AUX | Tak |
| Regulacja głośności | Przyciski |
| Napięcie wejściowe DC | 5 V |
| Długość przewodu | 0,3 m |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Pojemność baterii | 1220 mAh |
| Zakres częstotliwości | 280 – 16000 Hz |
| Wi-Fi | Nie |
| Ilość głośników | 1 |
| Czas ładowania | 1,5 / 2,5 godz |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Obsługiwany typ USB | Micro-USB, USB Typu-A |
| Wbudowany wyświetlacz | |
| Rodzaj produktu | Prostokąt |
| Zastosowanie | Uniwersalne |
| Moc wyjściowa (RMS) | 10 W |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Kolor produktu | |
| Ilość sztuk | |
| Bluetooth | Tak |
| Profile Bluetooth | A2DP, AVRCP, HFP, HSP |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Rodzaj zasilania | |
| Wbudowany wyłącznik | |
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Ilość przetworników | 2 |
| Połączenie USB | Tak |
| Ostrzeżenia | Nie wystawiać na zetknięcie z otwartym ogniem lub wysoką temperaturą., Produkt zawiera baterie, które mogą być szkodliwe dla środowiska. Należy zutylizować w odpowiednich punkach zbiórki., Przechowywać z dala od dzieci. |
Napisz pierwszą opinię o „ESPERANZA GŁOŚNIK BLUETOOTH RGB SAKARA EP155” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.