Sposób łączności: Przewodowy i bezprzewodowy
Wejście AUX: Tak
Napięcie wejściowe DC: 5 V
Typ obsługiwanych baterii: Wbudowana
Zintegrowany czytnik kart: Tak
Pasmo Bluetooth: 10 m
Profile Bluetooth: A2DP, AVRCP, HFP, HSP
Połączenie USB: Tak
Ilość sztuk: 1
Wbudowany wyłącznik: Tak
Wbudowany wyświetlacz: Nie
Uchwyty do przenoszenia: Nie
Ilość głośników: 1
Rodzaj zasilania: Bateria
Wi-Fi: Nie
Czas odtwarzania muzyki: 4 h
Czas ładowania: 1,5 / 2,5 godz
Kolor produktu: Czarny
Rodzaj produktu: Cylidner
Rodzaj baterii: Litowo-polimerowa (LiPo)
Zakres częstotliwości: 280 – 16000 Hz
Regulacja głośności: Przyciski
Radio FM: Tak
Złącze 3,5 mm: Tak
Oświetlenie LED: Tak
Ilość przetworników: 2
Obsługiwany typ USB: Micro-USB
Obsługiwany typ USB: USB Typu-A
Bluetooth: Tak
Zastosowanie: Uniwersalne
Moc wyjściowa (RMS): 3 W
Obsługiwane karty pamięci: MicroSD
Wersja Bluetooth: 5.0
Długość przewodu: 0,3 m
ESPERANZA GŁOŚNIK BLUETOOTH RGB VIOLA EP154
19,78 zł
5 w magazynie
SKU: AKGESPGLO0032
Kategorie: Akcesoria GSM, Głośniki przenośne, Telekomunikacja
Loading...
Informacje dodatkowe
| Połączenie USB | Tak |
|---|---|
| Obsługiwany typ USB | Micro-USB, USB Typu-A |
| Wejście AUX | Tak |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Czas ładowania | 1,5 / 2,5 godz |
| Pasmo Bluetooth | 10 m |
| Ilość sztuk | |
| Czas odtwarzania muzyki | 4 h |
| Bluetooth | Tak |
| Wbudowany wyłącznik | |
| Ilość przetworników | 2 |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Regulacja głośności | Przyciski |
| Wi-Fi | Nie |
| Zakres częstotliwości | 280 – 16000 Hz |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Moc wyjściowa (RMS) | 3 W |
| Radio FM | Tak |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Kolor produktu | |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Ilość głośników | 1 |
| Rodzaj produktu | Cylidner |
| Ostrzeżenia | Nie wystawiać na zetknięcie z otwartym ogniem lub wysoką temperaturą., Produkt zawiera baterie, które mogą być szkodliwe dla środowiska. Należy zutylizować w odpowiednich punkach zbiórki., Przechowywać z dala od dzieci. |
| Rodzaj zasilania | |
| Napięcie wejściowe DC | 5 V |
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Uchwyty do przenoszenia | Nie |
| Długość przewodu | 0,3 m |
| Wbudowany wyświetlacz | |
| Zastosowanie | Uniwersalne |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Oświetlenie LED | |
| Profile Bluetooth | A2DP, AVRCP, HFP, HSP |
Napisz pierwszą opinię o „ESPERANZA GŁOŚNIK BLUETOOTH RGB VIOLA EP154” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.