Głębokość produktu: 70 mm
Wzmacniacz: Wbudowany
Złącze 3,5 mm: Tak
Bluetooth: Nie
Waga produktu: 340 g
Rozmieszczenie głośników: Blat/półka
Kolor produktu: Czarny
Zastosowanie: Dom
Rodzaj opakowania: Pudełko
Wyjścia słuchawkowe: 1
Wysokość produktu: 70 mm
Sposób łączności: Przewodowy
Podświetlenie LED: Tak
Szerokość produktu: 75 mm
Połączenie USB: Tak
Długość przewodu: 1,2 m
Zakres częstotliwości: 20 – 20 Hz
Moc wyjściowa (RMS): 6 W
Zasilanie: 5V
Impedancja: 4 Ω
Ilość sztuk: 2
ESPERANZA GŁOŚNIKI 2.0 USB LED RAINBOW AMBIENT EGS108
11,96 zł
Brak w magazynie
Loading...
Informacje dodatkowe
| Waga produktu | |
|---|---|
| Bluetooth | Nie |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Kolor produktu | |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Zakres częstotliwości | 20 – 20 Hz |
| Szerokość produktu | |
| Połączenie USB | Tak |
| Moc wyjściowa (RMS) | 6 W |
| Zasilanie | 5V |
| Rozmieszczenie głośników | Blat/półka |
| Wzmacniacz | Wbudowany |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Wysokość produktu | |
| Głębokość produktu | |
| Rodzaj opakowania | |
| Impedancja | 4 Ω |
| Ilość sztuk | |
| Długość przewodu | 1,2 m |
| Zastosowanie | Dom |
| Ostrzeżenia | Nie otwieraj obudowy urządzenia., Przechowuj z dala od źródeł ciepła., Unikaj kontaktu urządzenia z wodą. |
Napisz pierwszą opinię o „ESPERANZA GŁOŚNIKI 2.0 USB LED RAINBOW AMBIENT EGS108” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.