Długość kabla: 1,2 m
Głębokość produktu: 81 mm
Zastosowanie: Dom
Wyjścia słuchawkowe: 1
Podświetlenie: Tak
Waga produktu: 380 g
Wejście AUX: Tak
Moc wyjściowa (RMS): 5 W
Sposób łączności: Przewodowy
Zakres częstotliwości: 160 – 18000 Hz
Ilość sztuk: 2
Rozmieszczenie głośników: Podłoga
Impedancja: 3 Ω
Szerokość produktu: 67 mm
Wysokość produktu: 99 mm
Kolor produktu: Czarny
Wzmacniacz: Nie
Bluetooth: Nie
Połączenie USB: Tak
System dźwięku: Stereo
Złącze 3,5 mm: Tak
Rodzaj opakowania: Pudełko
Liczba głośników satelitarnych: 2
ESPERANZA GŁOŚNIKI 2.0 USB LED RAINBOW FREVO EGS105
16,13 zł
19 w magazynie
Loading...
Informacje dodatkowe
| Zastosowanie | Dom |
|---|---|
| Połączenie USB | Tak |
| Kolor produktu | |
| Zakres częstotliwości | 160 – 18000 Hz |
| Szerokość produktu | |
| Moc wyjściowa (RMS) | 5 W |
| Bluetooth | Nie |
| Głębokość produktu | |
| Rodzaj opakowania | |
| Ilość sztuk | |
| Wysokość produktu | |
| Podświetlenie | |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Waga produktu | |
| Rozmieszczenie głośników | Podłoga |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Impedancja | 3 Ω |
| Długość przewodu | 1,2 m |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Wzmacniacz | Nie |
Napisz pierwszą opinię o „ESPERANZA GŁOŚNIKI 2.0 USB LED RAINBOW FREVO EGS105” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.