Wzmacniacz: Wbudowany
Złącze 3,5 mm: Tak
Rozmieszczenie głośników: Podłoga
Wysokość produktu: 185 mm
Impedancja: 4 Ω
Długość przewodu: 1,2 m
Wyjścia słuchawkowe: 1
Szerokość produktu: 115 mm
Głębokość produktu: 170 mm
Ilość sztuk: 2
Połączenie USB: Tak
Zastosowanie: Dom
Moc wyjściowa (RMS): 6 W
Zakres częstotliwości: 160 – 20000 Hz
Sposób łączności: Przewodowy
Bluetooth: Nie
Rodzaj opakowania: Pudełko
Kolor produktu: Czarny
Waga produktu: 720 g
ESPERANZA GŁOŚNIKI 2.0 USB LED RAINBOW NORTEC EGS106
27,43 zł
6 w magazynie
Loading...
Informacje dodatkowe
| Ilość sztuk | |
|---|---|
| Rodzaj opakowania | |
| Zastosowanie | Dom |
| Rozmieszczenie głośników | Podłoga |
| Szerokość produktu | |
| Długość przewodu | 1,2 m |
| Bluetooth | Nie |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Głębokość produktu | |
| Wzmacniacz | Wbudowany |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Kolor produktu | |
| Waga produktu | |
| Impedancja | 4 Ω |
| Wysokość produktu | |
| Połączenie USB | Tak |
| Zakres częstotliwości | 160 – 20000 Hz |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Moc wyjściowa (RMS) | 6 W |
Napisz pierwszą opinię o „ESPERANZA GŁOŚNIKI 2.0 USB LED RAINBOW NORTEC EGS106” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.