Źródło zasilania: USB
Złącze USB: USB
Materiał obudowy: Plastik
Kolor produktu: Czarny
Zastosowanie: Studio
Waga produktu: 670 g
Impedancja: 4 Ω
Szerokość produktu: 130 mm
Regulacja głośności: Obrotowa
Złącze 3,5 mm: Tak
Podświetlenie LED: Tak
Zakres częstotliwości: 20 – 20 Hz
Bluetooth: Nie
Długość przewodu: 1,2 m
Zasilanie: 5V
Moc wyjściowa (RMS): 5 W
Typ głośnika satelitarnego: 2-drożny
Głębokość produktu: 100 mm
Pasmo przenoszenia: 160 – 20000 Hz
Wzmacniacz dołączony: Nie
Sposób łączności: Przewodowy
Liczba głośników satelitarnych: 2
AirPlay: Nie
Kanały wyjścia audio: 2.0 kan.
Wysokość produktu: 130 mm
ESPERANZA GŁOŚNIKI 2.1 USB LED RAINBOW SOPRANO EGS107
31,23 zł
8 w magazynie
Loading...
Informacje dodatkowe
| Źródło zasilania | USB |
|---|---|
| Wysokość produktu | |
| Bluetooth | Nie |
| Moc wyjściowa (RMS) | 5 W |
| Wzmacniacz dołączony | Nie |
| Złącze USB | USB |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| AirPlay | Nie |
| Regulacja głośności | Obrotowa |
| Zastosowanie | Studio |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Zakres częstotliwości | 20 – 20 Hz |
| Impedancja | 4 Ω |
| Zasilanie | 5V |
| Typ głośnika satelitarnego | 2-drożny |
| Kolor produktu | |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Szerokość produktu | |
| Długość przewodu | 1,2 m |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Waga produktu | |
| Głębokość produktu | |
| Pasmo przenoszenia | 160 – 20000 Hz |
| Kanały wyjścia audio | 2.0 kan. |
Napisz pierwszą opinię o „ESPERANZA GŁOŚNIKI 2.1 USB LED RAINBOW SOPRANO EGS107” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.