Regulacja głośności: Tak
Zasilanie bateryjne: Tak
Liczba obsługiwanych baterii: 1
Napięcie baterii: 5 V
Dołączony kabel: USB C / USB C PD
Waga produktu: 70 g
Typ obsługiwanych baterii: Wbudowana
Przewodnik użytkownika: Tak
Czas rozmowy: 4 h
Wersja Bluetooth: 5.3
Długość kabla USB: 0,2 m
Bluetooth: Tak
Maksymalny zasięg działania: 10 m
Typ kontroli: Dotyk
Regulacja głośności: Przyciski
Przewody: Kabel do ładowania
Czas ładowania: 1 godz
Sposób łączności: Bezprzewodowy
Częstotliwość nadajnika: 2.4 GHz
Zastosowanie: Podróże / Rekreacja
Profile Bluetooth: A2DP, AVRCP, HFP, HSP
Budowa słuchawek: Wewnątrzuszna
Rodzaj baterii: Litowo-polimerowa (LiPo 4S)
Styl noszenia: Douszny
Materiał ramy: Plastik
Kolor produktu: Biały
Pojemność baterii: 230 mAh
Pasmo przenoszenia: 20 – 2000 Hz
Czas odtwarzania muzyki: 3 h
Pojemność baterii: 30 mAh
Typ produktu: Słuchawki bezprzewodowe
Połączenie USB: Tak
ESPERANZA SŁUCHAWKI DOUSZNE BLUETOOTH TWS ANTHE WHITERDERA EH237W
17,97 zł
10 w magazynie
SKU: AKGESPSBL0013
Kategorie: Akcesoria GSM, Słuchawki bluetooth, Telekomunikacja
Loading...
Informacje dodatkowe
| Czas ładowania | 1 godz |
|---|---|
| Ostrzeżenia | Nie używać w pobliżu źródeł ciepła i ognia., Regularnie sprawdzać stan baterii, aby zapobiec wyciekom., Trzymać z dala od dzieci. |
| Zastosowanie | Podróże / Rekreacja |
| Połączenie USB | Tak |
| Długość kabla USB | 0,2 m |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Czas rozmowy | 4 h |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Przewody | |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Maksymalny zasięg działania | 10 m |
| Napięcie baterii | 5 V |
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo 4S) |
| Zasilanie bateryjne | Tak |
| Pojemność baterii | 230 mAh, 30 mAh |
| Pasmo przenoszenia | 20 – 2000 Hz |
| Materiał ramy | Plastik |
| Bluetooth | Tak |
| Regulacja głośności | Przyciski, Tak |
| Typ produktu | |
| Liczba obsługiwanych baterii | 1 |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Styl noszenia | Douszny |
| Kolor produktu | |
| Czas odtwarzania muzyki | 3 h |
| Profile Bluetooth | A2DP, AVRCP, HFP, HSP |
| Budowa słuchawek | Wewnątrzuszna |
| Częstotliwość nadajnika | 2.4 GHz |
| Waga produktu | |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Dołączony kabel | USB C / USB C PD |
Napisz pierwszą opinię o „ESPERANZA SŁUCHAWKI DOUSZNE BLUETOOTH TWS ANTHE WHITERDERA EH237W” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.