Kolor produktu: Czarny
Impedancja: 32 Ω
Złącze USB: USB 2.0
Średnica głośnika: 4 cm
LED RGB: Tak
Zastosowanie: Gaming
Styl noszenia: Nagłowny
Sposób łączności: Przewodowy
Typ zestawu słuchawkowego: Stereofoniczny
Maksymalna moc wejścia: 150 mW
Czułość mikrofonu: -58 dB
Czułość słuchawek: 105 dB
Regulacja głośności: Tak
Waga produktu: 269 g
Typ produktu: Słuchawki
Pasmo przenoszenia: 20 – 20000 Hz
Pasmo przenoszenia: 30 – 16000 Hz
Długość kabla: 1,5 m
Typ słuchawki: Zestaw słuchawkowy przewodowy
Typ mikrofonu: Na wysięgniku
ESPERANZA SŁUCHAWKI Z MIKROFONEM DLA GRACZY COURSER EGH7100
33,18 zł
Brak w magazynie
Loading...
Informacje dodatkowe
| Pasmo przenoszenia | 20 – 20000 Hz, 30 – 16000 Hz |
|---|---|
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Długość kabla | 1,5 m |
| Czułość słuchawek | 105 dB |
| Maksymalna moc wejścia | 150 mW |
| Zastosowanie | Gaming |
| LED RGB | Tak |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Średnica głośnika | 4 cm |
| Impedancja | 32 Ω |
| Złącze USB | USB 2.0 |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Kolor produktu | |
| Typ produktu | |
| Waga produktu | |
| Czułość mikrofonu | -58 dB |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Typ słuchawki | Zestaw słuchawkowy przewodowy |
| Regulacja głośności | Tak |
| Ostrzeżenia | Nie używać podczas ładowania., Trzymać z dala od źródeł ciepła., Unikać kontaktu z wodą. |
Napisz pierwszą opinię o „ESPERANZA SŁUCHAWKI Z MIKROFONEM DLA GRACZY COURSER EGH7100” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.