Typ produktu: słuchawki z mikrofonem
Maksymalna moc wejścia: 100 mW
Instrukcja obsługi: Tak
Czułość mikrofonu: -52 dB
Sposób łączności: Przewodowy
Długość kabla: 2 m
Zastosowanie: Gaming
Styl noszenia: Nagłowny
Kolor produktu: Czarny
Typ zestawu słuchawkowego: Stereofoniczny
Waga produktu: 250 g
Impedancja: 32 Ω
Pasmo przenoszenia: 20 – 20000 Hz
Pasmo przenoszenia: 30 – 16000 Hz
Czułość słuchawek: 105 dB
Mikrofon: Tak
Podświetlenie: Nie
Bluetooth: Nie
Średnica głośnika: 4 cm
Ilość: 1
Złącza 2x 3,5 mm: Tak
Regulacja głośności: Tak
Połączenie USB: Nie
ESPERANZA SŁUCHAWKI Z MIKROFONEM DLA GRACZY CROW NIEBIESKIE EGH330B
19,43 zł
8 w magazynie
Loading...
Informacje dodatkowe
| Typ produktu | |
|---|---|
| Długość kabla | 2 m |
| Ostrzeżenia | Nie używać podczas ładowania., Trzymać z dala od źródeł ciepła., Unikać kontaktu z wodą. |
| Regulacja głośności | Tak |
| Połączenie USB | Nie |
| Ilość | |
| Złącza 2x 3,5 mm | Tak |
| Czułość mikrofonu | -52 dB |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Maksymalna moc wejścia | 100 mW |
| Instrukcja obsługi | Tak |
| Średnica głośnika | 4 cm |
| Impedancja | 32 Ω |
| Pasmo przenoszenia | 20 – 20000 Hz, 30 – 16000 Hz |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Waga produktu | |
| Czułość słuchawek | 105 dB |
| Kolor produktu | |
| Zastosowanie | Gaming |
| Mikrofon | Tak |
| Podświetlenie | |
| Bluetooth | Nie |
| Sposób łączności | Przewodowy |
Napisz pierwszą opinię o „ESPERANZA SŁUCHAWKI Z MIKROFONEM DLA GRACZY CROW NIEBIESKIE EGH330B” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.