Typ produktu: słuchawki z mikrofonem
Czułość słuchawek: 105 dB
Czułość mikrofonu: -58 dB
Średnica głośnika: 3 cm
Łączność radiowa: Nie
Częstotliwość mikrofonu: 30 – 16000 Hz
Maksymalna moc wejścia: 150 mW
Impedancja: 32 Ω
Długość kabla: 2 m
Kolor produktu: Czarny
Zastosowanie: Gaming
Styl noszenia: Nauszny
Waga produktu: 360 g
Styl noszenia: Nagłowny
Pasmo częstotliwości: 20 – 20000 Hz
Bluetooth: Nie
Złącze 3,5 mm: Tak
Sposób łączności: Przewodowy
Podświetlenie: Tak
Połączenie USB: Nie
Ilość: 1
ESPERANZA SŁUCHAWKI Z MIKROFONEM DLA GRACZY NIGHTSHADE EGH470
33,91 zł
27 w magazynie
Loading...
Informacje dodatkowe
| Typ produktu | |
|---|---|
| Połączenie USB | Nie |
| Ilość | |
| Łączność radiowa | Nie |
| Podświetlenie | |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Zastosowanie | Gaming |
| Waga produktu | |
| Styl noszenia | Nagłowny, Nauszny |
| Maksymalna moc wejścia | 150 mW |
| Długość kabla | 2 m |
| Ostrzeżenia | Nie używać podczas ładowania., Trzymać z dala od źródeł ciepła., Unikać kontaktu z wodą. |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Częstotliwość mikrofonu | 30 – 16000 Hz |
| Czułość słuchawek | 105 dB |
| Impedancja | 32 Ω |
| Kolor produktu | |
| Średnica głośnika | 3 cm |
| Bluetooth | Nie |
| Czułość mikrofonu | -58 dB |
| Pasmo częstotliwości | 20 – 20000 Hz |
Napisz pierwszą opinię o „ESPERANZA SŁUCHAWKI Z MIKROFONEM DLA GRACZY NIGHTSHADE EGH470” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.