Informacje dodatkowe
| Certyfikaty | CE, FCC |
|---|---|
| Waga produktu | |
| Kompatybilność 3D | Nie |
| Diody LED | Tak |
| Prąd wejściowy | |
| Wyjścia RJ-45 | 8 |
| Głębia kolorów | 36 bit |
| Ostrzeżenia | Nie eksponować na ekstremalne temperatury ani wilgoć., Nie podłączać urządzeń o większym poborze mocy niż zalecany., Trzymać z dala od dzieci. |
| Obsługiwane tryby wideo | 1080i, 1080p, 480i, 480p, 576i, 576p, 720p |
| Pobór mocy | |
| Liczba wyjść HDMI | 9 |
| Wymiary odbiornika (S x G x W) | 71,6 x 66,6 x 22,6 mm |
| HDCP | Tak |
| Kolor produktu | |
| Wersja HDCP | 1.2 |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Obsługa audio | Tak |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Wersja HDMI | 1.3 |
| Maksymalna rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Obsługa PoE | Tak |
| Maksymalny dystans transferu | 40 m |
| Model | |
| Wejścia RJ-45 | 1 |
| Możliwość montażu na ścianie | Tak |
| Pilot zdalnego sterowania | IR |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Napięcie robocze (odbierane) | 5 V |
| Bypass HDCP i EDID | Tak |
| Przewody | |
| Napięcie pracy | |
| Kod dostawcy | 028207 |
| Zdanlne wyjścia IR | 1 |
| Materiały | |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Zdalne wejście IR | 1 |
| Wymiary transmitera (SxGxW) | 276 x 95,98 x 23 mm |
| Certyfikaty zgodności | |
| Obsługiwane formaty audio | PCM |
| Obsługiwane typy kabli | Cat6, Cat6a, Cat7 |
| HDMI in | 1 |
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.