Certyfikaty: CE & FCC
Częstotliwość wejściowa AC: 50 – 60 Hz
Auto-Negocjacja: Tak
Wsparcie wentylatorów nadmiarowych: Nie
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.3af
Możliwości montowania w stelażu: Nie
Całkowita Power over Ethernet (PoE) budżetu: 60 W
Przełącznik wielowarstwowy: L2
Zarządzany w chmurze: Nie
Obsługiwane typy kabli: Cat5e
Kształtowanie ruchu: Nie
Dopuszczalna wilgotność względna: 5 – 90%
Czujnik temperatury: Nie
Napięcie operacyjne: 18 – 56 V
Konfigurowanie ustawień lokalizacji (CLI): Nie
Napięcie wejściowe AC: 100 – 240 V
Układ: 1U
Źródło zasilania: Prąd przemienny
Obsługiwane typy kabli: Cat5
Obsługiwane typy kabli: Cat6
Zasilanie przez Ethernet (PoE) zakres napięcia: 24 – 48 V
Materiał obudowy: Metal
Przepustowość rutowania/przełączania: 16 Gbit/s
Głębokość produktu: 82 mm
Zakres wilgotności względnej: 10 – 80%
Obsługa PoE: Tak
Podstawowe przełączanie RJ-45 Liczba portów Ethernet: 8
Raport zdarzeń systemowych: Nie
Podstawowe przełączania Ethernet RJ-45 porty typ: Gigabit Ethernet (10/100/1000)
Obsługa jakość serwisu (QoS): Nie
Typ przełącznika: Nie zarządzany
Kolor produktu: Czarny
Zasilanie przez Ethernet (PoE) zasilanie na port: 30 W
Wysokość produktu: 27 mm
Zasilacz dołączony: Tak
Klasyfikacja ruchu: Nie
Zakres temperatur (przechowywanie): -40 – 70 °C
Zakres temperatur (eksploatacja): 0 – 40 °C
Szerokość produktu: 192 mm
Zarządzanie przez stronę www: Nie
Złącze zasilania: DC-in jack
Diody LED: Tak
Waga produktu: 500 g
Obsługa 10G: Nie
Prąd wejściowy: 2.5 A
Przycisk reset: Tak
Wielkość tabeli adresów: 4096 wejścia
Dublowanie portów: Nie
Dziennik operacji użytkownika: Nie
Moc rzeczywista: 90 W
Możliwość sztaplowania: Nie
EXTRALINK KRATOS SWITCH POE GIGABIT 8 PORTÓW 24V
284,80 zł
30 w magazynie
SKU: ZCCEXTMIE0003
Kategorie: Mieszacze POE, Sieci, Zasilanie
Loading...
Informacje dodatkowe
| Certyfikaty | CE, FCC |
|---|---|
| Prąd wejściowy | |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Nie |
| Zasilacz dołączony | Tak |
| Wielkość tabeli adresów | 4096 wejścia |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Złącze zasilania | |
| Diody LED | Tak |
| Klasyfikacja ruchu | Nie |
| Napięcie operacyjne | 18 – 56 V |
| Obsługa 10G | Nie |
| Kolor produktu | |
| Napięcie wejściowe AC | |
| Warstwa przełącznika | L2 |
| Zarządzany w chmurze | Nie |
| Obsługa PoE | Tak |
| Układ | 1U |
| Kształtowanie ruchu | Nie |
| Waga produktu | |
| Moc rzeczywista | 90 W |
| Auto-Negocjacja | Tak |
| Dublowanie portów | Nie |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3af |
| Możliwość sztaplowania | Nie |
| Typ przełącznika | Nie zarządzany |
| Raport zdarzeń systemowych | Nie |
| Obsługiwane typy kabli | Cat5, Cat5e, Cat6 |
| Przycisk reset | Tak |
| Szerokość produktu | |
| Zarządzanie przez stronę www | Nie |
| Wysokość produktu | |
| Głębokość produktu | |
| Materiał obudowy | Metal |
| Zakres wilgotności względnej | 10 – 80% |
| Czujnik temperatury | Nie |
Napisz pierwszą opinię o „EXTRALINK KRATOS SWITCH POE GIGABIT 8 PORTÓW 24V” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.