Zabezpieczenie przeciążeniowe: Tak
Zabezpieczenia: Zabezpieczenie termiczne
Kształt napięcia wyjściowego: Sinusoidalny
Moc pozorna: 3000 VA
Frekwencja wyjściowa: 50/60 Hz
Typ zasilacza: Automatyczny
Kolor produktu: Czarny
Rodzaj chłodzenia: Aktywne
Przewody: Prąd przemienny, DC
Odpowiednie do użytku wewnętrznego: Tak
Szerokość produktu: 435 mm
Przebieg falowy: Czysty sinus
Głębokość produktu: 345 mm
Waga produktu: 18 kg
Moc rzeczywista: 2100 W
Napięcie operacyjne: 220 V
Wbudowany wentylator: Tak
Napięcie: 12 / 145 – 275 V
Rodzaj prądu: DC-to-AC
Ochrona przed odwrotną polaryzacją: Tak
Ilość sztuk: 1
Odpowiednie do użytku zewnętrznego: Nie
Czas transferu (Tryb Linii do Trybu Baterii): 4 ms
Wbudowany wyświetlacz: Tak
Częstotliwość wejściowa: 45 – 65 Hz
Przeznaczenie: Uniwersalne
Zakres temperatur (eksploatacja): 0 – 40 °C
Materiał obudowy: Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS), Metal
Wysokość produktu: 185 mm
Dopuszczalna wilgotność względna: 10 – 90%
Typ wyświetlacza: LCD
Extralink Piorun 3000VA/2100W Inwerter, Czysta sinusoida, napięcie akumulatora 24VDC
632,41 zł
30 w magazynie
SKU: WLONONWCR9016
Kategorie: Fotowoltaika, Inwertery, Odnawialne źródła energii
Loading...
Informacje dodatkowe
| Wbudowany wentylator | Tak |
|---|---|
| Typ zasilacza | Automatyczny |
| Ostrzeżenia | Ostrzeżenie o konieczności uzyskania zezwolenia: Montaż i serwisowanie powinny być wykonywane przez wykwalifikowany personel., Ostrzeżenie przed porażeniem prądem: Urządzenie zawiera elementy elektroniczne pod wysokim napięciem., Ostrzeżenie przed ryzykiem pożaru: Inwerter powinien być montowany zgodnie z instrukcją, aby uniknąć ryzyka przegrzania. |
| Szerokość produktu | |
| Zabezpieczenia | Zabezpieczenie termiczne |
| Materiał obudowy | Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS), Metal |
| Przebieg falowy | Czysty sinus |
| Rodzaj prądu | DC-to-AC |
| Napięcie | |
| Typ wyświetlacza | |
| Moc rzeczywista | 2100 W |
| Waga produktu | |
| Wbudowany wyświetlacz | |
| Głębokość produktu | |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Wysokość produktu | |
| Moc pozorna | 3000 VA |
| Frekwencja wyjściowa | 50/60 Hz |
| Kształt napięcia wyjściowego | Sinusoidalny |
| Ilość sztuk | |
| Częstotliwość wejściowa | 45/65 Hz |
| Przewody | |
| Napięcie operacyjne | 220 V |
| Kolor produktu | |
| Przeznaczenie |
Napisz pierwszą opinię o „Extralink Piorun 3000VA/2100W Inwerter, Czysta sinusoida, napięcie akumulatora 24VDC” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.