Źródło zasilania: USB
Zasilanie: 5V
Moc wyjściowa (RMS): 4 W
Liczba głośników satelitarnych: 2
Materiał obudowy: Plastik
Typ głośnika satelitarnego: 2-drożny
Wzmacniacz dołączony: Nie
Wtyk słuchawek: 3,5 mm
Zakres częstotliwości: 20 Hz – 20 kHz
Impedancja głośnika satelitarnego: 3 Ω
Moc satelit rms: 2 W
AirPlay: Nie
Sposób łączności: Przewodowy
Bluetooth: Nie
Wyjście na słuchawki: Tak
Długość kabla: 1,2 m
Wyjścia słuchawkowe: 1
Regulacja głośności: Obrotowa
Mikrofon: Tak
Zastosowanie: PC/Laptop
Kolor produktu: Czarny
Kanały wyjścia audio: 2.0 kan.
Wbudowany wyłącznik: Tak
EXTREME GŁOŚNIKI 2.0 USB FUSION XP102
11,11 zł
1 w magazynie
Loading...
Informacje dodatkowe
| Źródło zasilania | USB |
|---|---|
| Długość kabla | 1,2 m |
| Typ głośnika satelitarnego | 2-drożny |
| Bluetooth | Nie |
| Ostrzeżenia | Nie otwieraj obudowy urządzenia., Przechowuj z dala od źródeł ciepła., Unikaj kontaktu urządzenia z wodą. |
| Zasilanie | 5V |
| Mikrofon | Tak |
| Wtyk słuchawek | 3,5 mm |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Zakres częstotliwości | 20 Hz – 20 kHz |
| Moc wyjściowa (RMS) | 4 W |
| Moc satelit rms | 2 W |
| AirPlay | Nie |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Regulacja głośności | Obrotowa |
| Wzmacniacz dołączony | Nie |
| Wbudowany wyłącznik | |
| Zastosowanie | PC/Laptop |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Kolor produktu | |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| Kanały wyjścia audio | 2.0 kan. |
Napisz pierwszą opinię o „EXTREME GŁOŚNIKI 2.0 USB FUSION XP102” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.