Przeznaczenie: Szyba samochodowa
Rodzaj opakowania: Pudełko
Kolor ramy: Czarny
Tryb foto: Tak
Maksymalny rozmiar karty pamięci: 32 GB
Maksymalna rozdzielczość filmu: 1080 x 720 piksele
Obsługiwane karty pamięci: MicroSD
Zasilanie baterii: 1 A
Pojemność baterii: 100 mAh
Typ produktu: Rejestrator jazdy
Kąt widzenia: 120°
Instrukcja obsługi: Tak
Napięcie pracy: 5 V
Typ interfejsu: Mini-USB
Długość kabla zasilającego: 2 m
Menu językowe: Hiszpański
Typ ekranu: LCD
Menu językowe: Włoski
Menu językowe: Francuski
Menu językowe: Czeski
Wbudowane głośniki: Tak
Wbudowany mikrofon: Tak
Menu językowe: Niemiecki
Menu językowe: Portugalski
Menu językowe: Holenderski
Menu językowe: Polski
Tryb nocny: Tak
Menu językowe: Rosyjski
Menu językowe: Duński
Przekątna ekranu: 2,4
Rodzaj zasilania: Bateria
Prosty montaż: Tak
Uchwyt(y): Tak
Dioda zasilania: Tak
Obracanie: Tak
Wideo detekcja ruchu: Tak
Menu językowe: Angielski
Kolor produktu: Czarny
EXTREME SAMOCHODOWY REJESTRATOR JAZDY GUARD XDR101
25,96 zł
7 w magazynie
SKU: CAHEXEREJ0002
Kategorie: Fotografia, Kamery, Wideorejestratory
Loading...
Informacje dodatkowe
| Przeznaczenie | |
|---|---|
| Rodzaj opakowania | |
| Kąt widzenia | 120° |
| Kolor ramy | Czarny |
| Menu językowe | Angielski, Czeski, Duński, Francuski, Hiszpański, Holenderski, Niemiecki, Polski, Portugalski, Rosyjski, Włoski |
| Tryb nocny | Tak |
| Typ produktu | |
| Pojemność baterii | 100 mAh |
| Typ interfejsu | Mini-USB |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Obracanie | Tak |
| Prosty montaż | |
| Napięcie pracy | |
| Długość kabla zasilającego | 2 m |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Wideo detekcja ruchu | Tak |
| Zasilanie baterii | 1 A |
| Przekątna ekranu | 24" |
| Rodzaj zasilania | |
| Uchwyt(y) | Tak |
| Tryb foto | Tak |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Kolor produktu | |
| Typ ekranu | LCD |
| Instrukcja obsługi | Tak |
| Dioda zasilania | Tak |
| Ostrzeżenia | Nie demontuj ani nie modyfikuj urządzenia samodzielnie., Nie wystawiaj urządzenia na bezpośrednie działanie wilgoci., Przed pierwszym użyciem dokładnie przeczytaj instrukcję obsługi. |
Napisz pierwszą opinię o „EXTREME SAMOCHODOWY REJESTRATOR JAZDY GUARD XDR101” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.