Kolor produktu: Biały
Liczba obsługiwanych wyświetlaczy: 1
Głębokość produktu: 471,5 mm
Maksymalna wielkość ekranu: 81,3 cm (32″)
Zarządzanie okablowaniem: Tak
Maksymalny udźwig: 8 kg
Kąt obrotu: 360°
Regulacja wysokości: Tak
Grubość blatu (min): 1 cm
Zakres przesuwania: 0 – 180°
Zakres kąta nachylenia: -45 – 45°
Maksymalna głębokość urządzenia: 50,5 cm
Szerokość produktu: 114,3 mm
Port USB: Tak
Typ mocowania: Biurko
Wysokość produktu: 438,2 mm
Maksymalny uchwyt VESA: 100 x 100 mm
Materiał obudowy: Aluminium
Waga produktu: 2,69 kg
Minimalny uchwyt VESA: 75 x 75 mm
Regulowana głębokość: Tak
Typ montażu: Zaciskowy/przelotowy
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1): 2
Grubość blatu (max): 8,5 cm
Maksymalna wysokość: 41,5 cm
Średnica otworu w blacie: 8,5 – 70 mm
Fellowes Ergonomia ramię na 1 monitor – seria Platinum, białe
264,00 zł
Brak w magazynie
SKU: TVAFELUCH0010
Kategorie: IT, Monitory, Uchwyty do monitorów
Loading...
Informacje dodatkowe
| Typ montażu | Zaciskowy/przelotowy |
|---|---|
| Maksymalny udźwig | 8 kg |
| Szerokość produktu | |
| Port USB | Tak |
| Maksymalny uchwyt VESA | 100 x 100 mm |
| Kąt obrotu | 360° |
| Kolor produktu | |
| Zakres kąta nachylenia | 45 – -45° |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Ostrzeżenia | Nie przekraczaj maksymalnej wagi lub rozmiaru ekranu przewidzianego dla danego uchwytu., Regularnie sprawdzaj mocowania i dokręcaj śruby w razie potrzeby, aby uniknąć upadku monitora/telewizora., Upewnij się, że uchwyt jest zamontowany na odpowiedniej ścianie/biurku zgodnie z instrukcją producenta. |
| Grubość blatu (max) | 8,5 cm |
| Waga produktu | |
| Wysokość produktu | |
| Typ mocowania | |
| Grubość blatu (min) | 1 cm |
| Maksymalna wysokość | 41,5 cm |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Maksymalna wielkość ekranu | 81,3 cm (32") |
| Zakres przesuwania | 0 – 180° |
| Głębokość produktu | |
| Regulowana głębokość | Tak |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Minimalny uchwyt VESA | 75 x 75 mm |
| Średnica otworu w blacie | 8,5 – 70 mm |
Napisz pierwszą opinię o „Fellowes Ergonomia ramię na 1 monitor – seria Platinum, białe” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.