Kolor produktu: Czarny
Wymiary produktu (SxGxW): 350,8 x 260,4 x 565,2 mm
Szerokość opakowania: 396,9 mm
Waga produktu: 10,4 kg
Głębokość opakowania: 295,3 mm
Niszczenie kart kredytowych: Tak
Wydajność rozdrabniania: 9 arkuszy
Kod zharmonizowanego systemu (HS): 84729080
Niszczenie zszywek: Tak
Wymiary ścinek: 2 x 12 mm
Codzienny użytek: Medium
Niszczenie papieru: Tak
Wysokość opakowania: 579,4 mm
Prędkość niszczenia: 2100 mm/min
Niszczenie płyt CD: Tak
Szerokość wejścia: 22 cm
Typ rozdrabniania: Rozdrabnianie mikro-cięte
Pojemność kosza: 22 l
Bieg wsteczny: Tak
Cykl pracy: 10 min
Fellowes Niszczarka osobista Microshred 450M, 22L
966,90 zł
1 w magazynie
SKU: BIUFELNIS0011
Kategorie: Materiały eksploatacyjne, Niszczarki, Urządzenia biurowe
Loading...
Informacje dodatkowe
| Szerokość wejścia | 22 cm |
|---|---|
| Wysokość opakowania | |
| Bieg wsteczny | Tak |
| Kolor produktu | |
| Niszczenie płyt CD | Tak |
| Niszczenie papieru | Tak |
| Niszczenie zszywek | Tak |
| Waga produktu | |
| Cykl pracy | 10 min |
| Wymiary produktu (SxGxW) | 350,8 x 260,4 x 565,2 mm |
| Wydajność rozdrabniania | 9 arkuszy |
| Niszczenie kart kredytowych | Tak |
| Typ rozdrabniania | Rozdrabnianie mikro-cięte |
| Głębokość opakowania | |
| Codzienny użytek | Medium |
| Szerokość opakowania | |
| Wymiary ścinek | 2 x 12 mm |
| Prędkość niszczenia | 2100 mm/min |
| Pojemność kosza | 22 l |
| Ostrzeżenia | Nie wkładać rąk, włosów ani luźnej odzieży do otworu niszczarki., Odłączyć urządzenie od zasilania przed czyszczeniem lub konserwacją., Trzymać z dala od dzieci. |
Napisz pierwszą opinię o „Fellowes Niszczarka osobista Microshred 450M, 22L” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.