Bieg wsteczny: Tak
Poziom bezpieczeństwa (papier): P-4
Wymiary ścinek: 4 x 40 mm
Szerokość robocza: 23 cm
Poziom hałasu: 70 dB
Wymiary produktu (SxGxW): 350 x 212 x 328 mm
Pojemność kosza: 22 l
Cykl pracy: 6 min
Wydajność rozdrabniania: 10 arkuszy
Szerokość produktu: 407 mm
Automatyczne włączanie/wyłączanie: Tak
Niszczenie spinaczy: Tak
Niszczenie płyt CD: Nie
Kolor produktu: Czarny
Wysokość produktu: 371 mm
Głębokość produktu: 233 mm
Prędkość niszczenia: 4000 mm/min
Niszczenie papieru: Tak
Typ rozdrabniania: Rozdrabnianie krzyżowe
Kod zharmonizowanego systemu (HS): 84729080
Niszczenie zszywek: Tak
Niszczenie kart kredytowych: Tak
Fellowes Niszczarka osobista Powershred 60Cs 22L
491,22 zł
3 w magazynie
SKU: BIUFELNIS0016
Kategorie: Materiały eksploatacyjne, Niszczarki, Urządzenia biurowe
Loading...
Informacje dodatkowe
| Wysokość produktu | |
|---|---|
| Wymiary ścinek | 4 x 40 mm |
| Niszczenie papieru | Tak |
| Typ rozdrabniania | Rozdrabnianie krzyżowe |
| Ostrzeżenia | Nie wkładać rąk, włosów ani luźnej odzieży do otworu niszczarki., Odłączyć urządzenie od zasilania przed czyszczeniem lub konserwacją., Trzymać z dala od dzieci. |
| Niszczenie kart kredytowych | Tak |
| Szerokość produktu | |
| Poziom bezpieczeństwa (papier) | P-4 |
| Niszczenie spinaczy | Tak |
| Kolor produktu | |
| Cykl pracy | 6 min |
| Wydajność rozdrabniania | 10 arkuszy |
| Poziom hałasu | |
| Wymiary produktu (SxGxW) | 350 x 212 x 328 mm |
| Głębokość produktu | |
| Niszczenie zszywek | Tak |
| Niszczenie płyt CD | Nie |
| Szerokość robocza | 23 cm |
| Prędkość niszczenia | 4000 mm/min |
| Bieg wsteczny | Tak |
| Pojemność kosza | 22 l |
Napisz pierwszą opinię o „Fellowes Niszczarka osobista Powershred 60Cs 22L” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.