Certyfikaty: EMC 2014/30 / EU, RED 2014/53 / EU, RoHS 2011/65 / EU, LVD 2014/35 / EU, Z-Wave
Głębokość produktu: 46 mm
Napięcie baterii: 3,6 V
Odległość transmisji: 50 m
Ilość sztuk: 1
Rodzaj baterii: Litowa
Kolor produktu: Czerwony
Przeznaczenie: Alarm
Wysokość produktu: 34 mm
Źródło zasilania: Bateria
Częstotliwość (MHz): 868.4/869.8 MHz
Liczba obsługiwanych baterii: 1
Sposób łączności: Bezprzewodowy
Szerokość produktu: 46 mm
FIBARO Przycisk The Button FGPB-101-3 ZW5 (Bluetooth, Z-Wave; kolor czerwony)
127,20 zł
2 w magazynie
SKU: INDFIBCZU0024
Kategorie: Inteligenty dom, Przyciski, Sieci
Loading...
Informacje dodatkowe
| Certyfikaty | EMC 2014/30 / EU, RED 2014/53 / EU, RoHS 2011/65 / EU, LVD 2014/35 / EU, Z-Wave |
|---|---|
| Ilość sztuk | |
| Rodzaj baterii | Litowa |
| Wysokość produktu | |
| Szerokość produktu | |
| Kolor produktu | |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Głębokość produktu | |
| Liczba obsługiwanych baterii | 1 |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Napięcie baterii | 3,6 V |
| Częstotliwość (MHz) | 868.4/869.8 MHz |
| Przeznaczenie | |
| Odległość transmisji | 50 m |
| Ostrzeżenia | Nie używaj produktu, jeśli jest uszkodzony., Produkt zawiera elementy elektryczne. Unikaj kontaktu z wodą., Utrzymuj produkt z dala od dzieci. |
Napisz pierwszą opinię o „FIBARO Przycisk The Button FGPB-101-3 ZW5 (Bluetooth, Z-Wave; kolor czerwony)” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.