Waga produktu: 21,8 kg
Kierownica wyścigowa/do latania w zestawie: Nie
Wysokość siedziska (min.): 47 cm
Wysokość podłokietników (min): 62 cm
Wysokość (max.): 133 cm
Szerokość podłokietnika: 71 cm
Materiał podstawy: Stal
Typ regulacji podłokietnika: Podłokietnik 2D
Materiał ramy: Stal
Szerokość siedziska: 52 cm
Średnica koła: 6,5 cm
Ilość sztuk: 1
Wysokość podłokietników (max): 77 cm
Typ produktu: Uniwersalny fotel dla gracza
Podłokietnik: Tak
Typ oparcia: Obite oparcie
Kolor siedziska: Czarny
Kąt wychylenia: 3 – 18°
Gęstość piany: Duża gęstość
Wysokość (min): 123 cm
Wysokość podpórki pod plecy: 81 cm
Grubość siedziska: 13 cm
Liczba kół: 5 szt.
Szerokość podpórki pod plecy: 55 cm
Regulowany podłokietnik: Tak
Typ siedziska: Obite siedzisko
Wysokość siedziska: 52 cm
Wysokość siedziska (maks.): 57 cm
Wysokość podnoszenia gazu (max): 10 cm
Tworzywo kół: Nylon
Klasa windy gazowej: 4
Koła transportowe: Tak
Kolor podstawowy: Czarny
Rekomendowana waga: 125 kg
Funkcja kołysania: Tak
Maksymalna waga użytkownika: 150 kg
FOTEL AEROCOOL ROYAL AeroWeave ASH BLACK
843,34 zł
Brak w magazynie
SKU: GAMAERFOT0052
Kategorie: Fotele gamingowe, Gaming, Gaming PC
Loading...
Informacje dodatkowe
| Kolor siedziska | Czarny |
|---|---|
| Typ produktu | |
| Podłokietnik | Tak |
| Maksymalna waga użytkownika | 150 kg |
| Waga produktu | |
| Wysokość (min) | 123 cm |
| Kolor oparcia | Czarny |
| Ilość sztuk | |
| Szerokość siedziska | 52 cm |
| Materiał ramy | Stal |
| Wysokość (max.) | 133 cm |
| Koła transportowe | Tak |
| Liczba kół | 5 szt. |
| Tworzywo kół | Nylon |
| Typ siedziska | Obite siedzisko |
| Wysokość podłokietników (max) | 77 cm |
| Typ regulacji podłokietnika | Podłokietnik 2D |
| Typ oparcia | Obite oparcie |
| Wysokość siedziska | 52 cm |
| Klasa windy gazowej | 4 |
| Wysokość siedziska (min.) | 47 cm |
| Szerokość podpórki pod plecy | 55 cm |
| Regulowany podłokietnik | Tak |
| Materiał podstawy | Stal |
| Kolor podstawowy | Czarny |
| Wysokość podpórki pod plecy | 81 cm |
| Wysokość podłokietników (min) | 62 cm |
| Wysokość siedziska (maks.) | 57 cm |
| Średnica koła | 6,5 cm |
| Szerokość podłokietnika | 71 cm |
| Grubość siedziska | 13 cm |
| Gęstość piany | Duża gęstość |
| Funkcja kołysania | Tak |
| Rekomendowana waga | 125 kg |
| Kąt wychylenia | 3 – 18° |
| Ostrzeżenia | Należy unikać nagłych ruchów podczas siedzenia na fotelu, aby uniknąć upadków., Nie należy używać fotela w sposób niezgodny z jego przeznaczeniem., Trzymać z dala od źródeł otwartego ognia oraz wysokiej temperatury. |
Napisz pierwszą opinię o „FOTEL AEROCOOL ROYAL AeroWeave ASH BLACK” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.