Informacje dodatkowe
| Waga produktu | |
|---|---|
| Szerokość opakowania | |
| Kolor siedziska | Czarny, Niebieski |
| Materiał oparcia | Tkanina, Pianka, Nylon |
| Typ oparcia | Obite oparcie |
| Materiał siedziska | Nylon, Pianka, Tkanina |
| Wysokość opakowania | |
| Szerokość produktu | |
| Typ podłokietnika | Podłokietnik twardy |
| Zagłówek | Tak |
| Wysokość (min) | 128 cm |
| Głębokość opakowania | |
| Wysokość (max.) | 140 cm |
| Głębokość siedziska | 56 cm |
| Regulowany podłokietnik | Tak |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Kolor oparcia | Czarny, Niebieski |
| Funkcja kołysania | Tak |
| Regulacja wysokości | 13 cm |
| Podłokietnik | Tak |
| Klasa windy gazowej | 4 |
| Liczba kół | 5 szt. |
| Materiał ramy | Stal nierdzewna |
| Typ siedziska | Obite siedzisko |
| Poduszka lędźwiowa | Tak |
| Koła transportowe | Tak |
| Wysokość podpórki pod plecy | 87 cm |
| Szerokość siedziska | 57 cm |
| Ostrzeżenia | Należy unikać nagłych ruchów podczas siedzenia na fotelu, aby uniknąć upadków., Nie należy używać fotela w sposób niezgodny z jego przeznaczeniem., Trzymać z dala od źródeł otwartego ognia oraz wysokiej temperatury. |
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.