Wodoodporność: Nie
Typ produktu: Fotel dla gracza
Przeznaczenie: Dziecko
Szerokość produktu: 540 mm
Wymagany montaż: Tak
Regulowane oparcie: Nie
Materiał podstawy: Stal
Szerokość siedziska: 43 cm
Maksymalna wysokość użytkownika: 150 cm
Oddychający materiał: Tak
Liczba kół: 5 szt.
Wysokość siedziska (maks.): 44 cm
Maksymalna waga użytkownika: 130 kg
Typ oparcia: Obite oparcie
Typ siedziska: Obite siedzisko
Typ podłokietnika: Podłokietnik wyściełany
Materiał siedziska: Tkanina
Szerokość podpórki pod plecy: 45 cm
Regulowany podłokietnik: Nie
Poduszka lędźwiowa: Nie
Wysokość (max.): 94 cm
Materiał ramy: Stal
Nie zostawia zarysowań: Tak
Zagłówek: Nie
Kolor podstawowy: Czarny/Czerwony
Głębokość siedziska: 43 cm
Podłokietnik: Tak
Szerokość podłokietnika: 7 cm
Wysokość podpórki pod plecy: 53 cm
Fotel gamingowy dla dziecka HZ-Ranger 1.0 red mesh
207,90 zł
1 w magazynie
SKU: GAMHUZFOT0054
Kategorie: Fotele gamingowe, Gaming, Gaming PC
Loading...
Informacje dodatkowe
| Materiał podstawy | Stal |
|---|---|
| Typ podłokietnika | Podłokietnik wyściełany |
| Wymagany montaż | Tak |
| Regulowane oparcie | Nie |
| Podłokietnik | Tak |
| Szerokość podpórki pod plecy | 45 cm |
| Kolor podstawowy | Czarny/Czerwony |
| Szerokość podłokietnika | 7 cm |
| Liczba kół | 5 szt. |
| Głębokość siedziska | 43 cm |
| Typ produktu | |
| Materiał siedziska | Tkanina |
| Maksymalna waga użytkownika | 130 kg |
| Nie zostawia zarysowań | Tak |
| Szerokość produktu | |
| Regulowany podłokietnik | Nie |
| Wysokość (max.) | 94 cm |
| Materiał ramy | Stal |
| Zagłówek | Nie |
| Wysokość siedziska (maks.) | 44 cm |
| Typ oparcia | Obite oparcie |
| Poduszka lędźwiowa | Nie |
| Szerokość siedziska | 43 cm |
| Oddychający materiał | Tak |
| Wysokość podpórki pod plecy | 53 cm |
| Wodoodporność | Nie |
| Przeznaczenie | |
| Typ siedziska | Obite siedzisko |
Napisz pierwszą opinię o „Fotel gamingowy dla dziecka HZ-Ranger 1.0 red mesh” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.