Możliwośc pochylenia: Tak
Wysokość podłokietnika: 21 cm
Podłokietnik: Tak
Szerokość produktu: 610 mm
Zagłówek: Tak
Szerokość siedziska: 48 cm
Typ produktu: Fotel gamingowy
Oddychający materiał: Tak
Materiał obudowy: Nylon FX
Kolor podstawowy: Czarny
Liczba kół: 5 szt.
Kierownica wyścigowa/do latania w zestawie: Nie
Typ mechanizmu: Mechanizm motylkowy
Materiały: Siatka Nylon Mesh
Stopka: Tak
Zakres kąta nachylenia: 90 – 140°
Poduszka relaksacyjna pod szyję: Nie
Certyfikaty: SGS
Szerokość podłokietnika: 6,5 cm
Kolor siedziska: Czarny
Wysokość podpórki pod plecy: 74 cm
Wysokość siedziska (maks.): 65 cm
Maksymalna waga użytkownika: 140 kg
Wysokość siedziska (min.): 55 cm
Poduszka lędźwiowa: Tak
Tworzywo kół: Guma/poliuretan (PU)
Obsługiwane platformy gier: Uniwersalne
Typ oparcia: Siatka z oczkiem
Typ kontroli: Dźwignia
Typ siedziska: Siatka z oczkiem
Typ podłokietnika: Podłokietnik miękki
Koła transportowe: Tak
Głębokość siedziska: 44 cm
Fotel gamingowy Huzaro Combat 5.0 Black
302,50 zł
1 w magazynie
SKU: GAMHUZFOT0073
Kategorie: Fotele gamingowe, Gaming, Gaming PC
Loading...
Informacje dodatkowe
| Certyfikaty | SGS |
|---|---|
| Obsługiwane platformy gier | Uniwersalne |
| Typ produktu | |
| Wysokość podłokietnika | 21 cm |
| Oddychający materiał | Tak |
| Kolor podstawowy | Czarny |
| Możliwośc pochylenia | Tak |
| Tworzywo kół | Guma/poliuretan (PU) |
| Typ siedziska | Siatka z oczkiem |
| Szerokość produktu | |
| Poduszka lędźwiowa | Tak |
| Szerokość siedziska | 48 cm |
| Materiały | |
| Wysokość podpórki pod plecy | 74 cm |
| Wysokość siedziska (min.) | 55 cm |
| Głębokość siedziska | 44 cm |
| Wysokość siedziska (maks.) | 65 cm |
| Kolor siedziska | Czarny |
| Zagłówek | Tak |
| Zakres kąta nachylenia | 90 – 140° |
| Materiał obudowy | Nylon FX |
| Koła transportowe | Tak |
| Typ kontroli | Dźwignia |
| Typ podłokietnika | Podłokietnik miękki |
| Szerokość podłokietnika | 6,5 cm |
| Podłokietnik | Tak |
| Typ oparcia | Siatka z oczkiem |
| Typ mechanizmu | Mechanizm motylkowy |
| Liczba kół | 5 szt. |
| Podnóżek | Tak |
| Maksymalna waga użytkownika | 140 kg |
Napisz pierwszą opinię o „Fotel gamingowy Huzaro Combat 5.0 Black” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.