Wysokość podłokietnika: 25 cm
Regulacja wysokości: 10 cm
Maksymalna waga użytkownika: 130 kg
Koła transportowe: Tak
Typ siedziska: Siatka z oczkiem
Wysokość (min): 102 cm
Obsługiwane platformy gier: Uniwersalne
Materiał siedziska: Tkanina
Szerokość produktu: 680 mm
Liczba kół: 5 szt.
Kierownica wyścigowa/do latania w zestawie: Nie
Motyw: Wyścigi
Bluetooth: Nie
Ergonomiczna konstrukcja: Tak
Typ produktu: Fotel gamingowy
Funkcja wibracji: Nie
Wysokość (max.): 112 cm
Podświetlenie: Nie
Podłokietnik: Tak
Kolor siedziska: Czarny
Kolor siedziska: Biały
Tworzywo kół: Guma/poliuretan (PU)
Materiał oparcia: Tkanina
Wysokość podpórki pod plecy: 62 cm
Kolor podstawowy: Czarny/Biały
Typ podłokietnika: Podłokietnik miękki
Poduszka relaksacyjna pod szyję: Nie
Szerokość podpórki pod plecy: 46 cm
Wysokość siedziska (min.): 42 cm
Wysokość siedziska (maks.): 52 cm
Regulowana wysokość fotela: Tak
Szerokość siedziska: 49 cm
Szerokość podłokietnika: 6 cm
Zagłówek: Tak
Głębokość siedziska: 50 cm
Średnica koła: 5 cm
Poduszka lędźwiowa: Nie
Typ oparcia: Obite oparcie
Fotel gamingowy Huzaro Force 2.5 White Mesh
248,60 zł
2 w magazynie
SKU: GAMHUZFOT0070
Kategorie: Fotele gamingowe, Gaming, Gaming PC
Loading...
Informacje dodatkowe
| Materiał oparcia | Tkanina |
|---|---|
| Wysokość siedziska (min.) | 42 cm |
| Szerokość siedziska | 49 cm |
| Szerokość produktu | |
| Tworzywo kół | Guma/poliuretan (PU) |
| Typ produktu | |
| Wysokość (min) | 102 cm |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Regulacja wysokości | 10 cm |
| Maksymalna waga użytkownika | 130 kg |
| Szerokość podpórki pod plecy | 46 cm |
| Zagłówek | Tak |
| Funkcja wibracji | Nie |
| Materiał siedziska | Tkanina |
| Wysokość siedziska (maks.) | 52 cm |
| Obsługiwane platformy gier | Uniwersalne |
| Średnica koła | 5 cm |
| Motyw | Wyścigi |
| Kolor podstawowy | Czarny/Biały |
| Typ podłokietnika | Podłokietnik miękki |
| Koła transportowe | Tak |
| Podłokietnik | Tak |
| Szerokość podłokietnika | 6 cm |
| Wysokość (max.) | 112 cm |
| Regulowana wysokość fotela | Tak |
| Typ siedziska | Siatka z oczkiem |
| Wysokość podłokietnika | 25 cm |
| Bluetooth | Nie |
| Kolor siedziska | Biały, Czarny |
| Liczba kół | 5 szt. |
| Typ oparcia | Obite oparcie |
| Podświetlenie | |
| Głębokość siedziska | 50 cm |
| Wysokość podpórki pod plecy | 62 cm |
| Poduszka lędźwiowa | Nie |
Napisz pierwszą opinię o „Fotel gamingowy Huzaro Force 2.5 White Mesh” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.