Wysokość (min): 115 cm
Obsługiwane platformy gier: Uniwersalne
Tworzywo kół: Guma/poliuretan (PU)
Ergonomiczna konstrukcja: Tak
Liczba kół: 5 szt.
Podłokietnik: Tak
Podświetlenie: Nie
Regulacja wysokości: 10 cm
Maksymalna waga użytkownika: 130 kg
Materiał oparcia: Tkanina mesh
Materiał siedziska: Tkanina mesh
Szerokość produktu: 710 mm
Typ produktu: Fotel gamingowy
Wysokość (max.): 125 cm
Kolor siedziska: Biały
Głębokość produktu: 710 mm
Kolor siedziska: Szary
Wysokość podłokietnika: 31 cm
Materiał podstawy: Stal
Zagłówek: Tak
Szerokość podpórki pod plecy: 53 cm
Możliwośc pochylenia: Tak
Oddychający materiał: Tak
Certyfikaty: SGS
Poduszka relaksacyjna pod szyję: Tak
Kolor podstawowy: Biały
Wysokość siedziska (maks.): 55 cm
Regulowane oparcie: Tak
Typ podłokietnika: Podłokietnik miękki
Wysokość podpórki pod plecy: 80 cm
Kierownica wyścigowa/do latania w zestawie: Nie
Szerokość siedziska: 28 cm
Wysokość siedziska (min.): 45 cm
Typ oparcia: Obite oparcie
Głębokość siedziska: 50 cm
Regulowana wysokość fotela: Tak
Szerokość podłokietnika: 7,5 cm
Poduszka lędźwiowa: Tak
Średnica koła: 5 cm
Typ siedziska: Obite siedzisko
Fotel gamingowy Huzaro Force 4.4 Grey Mesh
273,90 zł
7 w magazynie
SKU: GAMHUZFOT0092
Kategorie: Fotele gamingowe, Gaming, Gaming PC
Loading...
Informacje dodatkowe
| Certyfikaty | SGS |
|---|---|
| Poduszka lędźwiowa | Tak |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Wysokość (min) | 115 cm |
| Oddychający materiał | Tak |
| Materiał oparcia | Tkanina mesh |
| Podświetlenie | |
| Kolor siedziska | Biały, Szary |
| Tworzywo kół | Guma/poliuretan (PU) |
| Wysokość siedziska (min.) | 45 cm |
| Typ produktu | |
| Liczba kół | 5 szt. |
| Możliwośc pochylenia | Tak |
| Wysokość podpórki pod plecy | 80 cm |
| Ostrzeżenia | Należy unikać nagłych ruchów podczas siedzenia na fotelu, aby uniknąć upadków., Nie należy używać fotela w sposób niezgodny z jego przeznaczeniem., Trzymać z dala od źródeł otwartego ognia oraz wysokiej temperatury. |
| Wysokość (max.) | 125 cm |
| Regulacja wysokości | 10 cm |
| Maksymalna waga użytkownika | 130 kg |
| Podłokietnik | Tak |
| Obsługiwane platformy gier | Uniwersalne |
| Średnica koła | 5 cm |
| Materiał podstawy | Stal |
| Wysokość siedziska (maks.) | 55 cm |
| Regulowane oparcie | Tak |
| Typ siedziska | Obite siedzisko |
| Szerokość siedziska | 28 cm |
| Typ oparcia | Obite oparcie |
| Regulowana wysokość fotela | Tak |
| Materiał siedziska | Tkanina mesh |
| Szerokość podłokietnika | 7,5 cm |
| Szerokość produktu | |
| Głębokość siedziska | 50 cm |
| Kolor podstawowy | Biały |
| Szerokość podpórki pod plecy | 53 cm |
| Typ podłokietnika | Podłokietnik miękki |
| Wysokość podłokietnika | 31 cm |
| Zagłówek | Tak |
| Głębokość produktu |
Napisz pierwszą opinię o „Fotel gamingowy Huzaro Force 4.4 Grey Mesh” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.