Poduszka relaksacyjna pod szyję: Tak
Regulowana wysokość fotela: Tak
Szerokość produktu: 710 mm
Materiał siedziska: Tkanina, Pianka, Gąbka
Wysokość (max.): 125 cm
Szerokość siedziska: 28 cm
Tworzywo kół: Guma/poliuretan (PU)
Wysokość siedziska (min.): 45 cm
Materiał oparcia: Tkanina, Pianka
Certyfikaty: SGS
Możliwośc pochylenia: Tak
Kolor podstawowy: Czarny
Regulacja wysokości: 10 cm
Maksymalna waga użytkownika: 130 kg
Typ produktu: Fotel gamingowy
Kolor siedziska: Czarny
Zagłówek: Tak
Wysokość siedziska (maks.): 55 cm
Regulowane oparcie: Tak
Materiał podstawy: Stal
Oddychający materiał: Tak
Wysokość podpórki pod plecy: 80 cm
Podświetlenie: RGB
Szerokość podłokietnika: 7,5 cm
Liczba kół: 5 szt.
Szerokość podpórki pod plecy: 53 cm
Ergonomiczna konstrukcja: Tak
Typ podłokietnika: Podłokietnik miękki
Głębokość produktu: 710 mm
Wysokość podłokietnika: 31 cm
Głębokość siedziska: 50 cm
Kierownica wyścigowa/do latania w zestawie: Nie
Typ oparcia: Obite oparcie
Poduszka lędźwiowa: Tak
Obsługiwane platformy gier: Uniwersalne
Średnica koła: 5 cm
Wysokość (min): 115 cm
Podłokietnik: Tak
Typ siedziska: Obite siedzisko
Fotel gamingowy Huzaro Force 4.4 RGB Black
339,90 zł
7 w magazynie
SKU: GAMHUZFOT0095
Kategorie: Fotele gamingowe, Gaming, Gaming PC
Loading...
Informacje dodatkowe
| Regulacja wysokości | 10 cm |
|---|---|
| Maksymalna waga użytkownika | 130 kg |
| Wysokość podpórki pod plecy | 80 cm |
| Szerokość podpórki pod plecy | 53 cm |
| Certyfikaty | SGS |
| Obsługiwane platformy gier | Uniwersalne |
| Średnica koła | 5 cm |
| Wysokość siedziska (maks.) | 55 cm |
| Regulowane oparcie | Tak |
| Liczba kół | 5 szt. |
| Materiał podstawy | Stal |
| Typ siedziska | Obite siedzisko |
| Możliwośc pochylenia | Tak |
| Materiał oparcia | Tkanina, Pianka |
| Wysokość (max.) | 125 cm |
| Oddychający materiał | Tak |
| Poduszka lędźwiowa | Tak |
| Typ podłokietnika | Podłokietnik miękki |
| Głębokość siedziska | 50 cm |
| Kolor podstawowy | Czarny |
| Podświetlenie | |
| Typ produktu | |
| Tworzywo kół | Guma/poliuretan (PU) |
| Wysokość siedziska (min.) | 45 cm |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Szerokość produktu | |
| Materiał siedziska | Tkanina, Pianka, Gąbka |
| Szerokość siedziska | 28 cm |
| Regulowana wysokość fotela | Tak |
| Wysokość (min) | 115 cm |
| Kolor siedziska | Czarny |
| Podłokietnik | Tak |
| Typ oparcia | Obite oparcie |
| Szerokość podłokietnika | 7,5 cm |
| Głębokość produktu | |
| Zagłówek | Tak |
| Ostrzeżenia | Należy unikać nagłych ruchów podczas siedzenia na fotelu, aby uniknąć upadków., Nie należy używać fotela w sposób niezgodny z jego przeznaczeniem., Trzymać z dala od źródeł otwartego ognia oraz wysokiej temperatury. |
| Wysokość podłokietnika | 31 cm |
Napisz pierwszą opinię o „Fotel gamingowy Huzaro Force 4.4 RGB Black” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.