Wysokość podłokietnika: 28 cm
Głębokość siedziska: 50 cm
Liczba kół: 5 szt.
Poduszka lędźwiowa: Tak
Materiał podstawy: Stal
USB: Tak
Ergonomiczna konstrukcja: Tak
Typ siedziska: Obite siedzisko
Stopka: Tak
Zakres kąta nachylenia: 90 – 140°
Kolor siedziska: Biały
Podświetlenie: RGB
W zestawie pilot zdalnego sterowania: Tak
Możliwośc pochylenia: Tak
Wysokość (max.): 123 cm
Materiał siedziska: Tkanina
Wysokość podpórki pod plecy: 81 cm
Tworzywo kół: Guma/poliuretan (PU)
Typ produktu: Fotel gamingowy
Kolor podstawowy: Biały
Regulowana wysokość fotela: Tak
Regulacja wysokości: 10 cm
Materiał oparcia: Tkanina
Podłokietnik: Tak
Szerokość podpórki pod plecy: 55 cm
Oddychający materiał: Tak
Wysokość siedziska (min.): 43 cm
Szerokość produktu: 670 mm
Poduszka relaksacyjna pod szyję: Tak
Typ oparcia: Obite oparcie
Kierownica wyścigowa/do latania w zestawie: Nie
Obsługiwane platformy gier: Uniwersalne
Średnica koła: 5 cm
Wysokość siedziska (maks.): 53 cm
Regulowane oparcie: Tak
Wysokość (min): 113 cm
Szerokość siedziska: 33 cm
Głębokość produktu: 500 mm
Maksymalna waga użytkownika: 140 kg
Certyfikaty: SGS
Zagłówek: Tak
Typ podłokietnika: Podłokietnik miękki
Szerokość podłokietnika: 6 cm
Fotel gamingowy Huzaro Force 4.7 RGB White
427,90 zł
Brak w magazynie
SKU: GAMHUZFOT0097
Kategorie: Fotele gamingowe, Gaming, Gaming PC
Loading...
Informacje dodatkowe
| Wysokość siedziska (min.) | 43 cm |
|---|---|
| Wysokość (max.) | 123 cm |
| Materiał podstawy | Stal |
| Regulacja wysokości | 10 cm |
| Szerokość podpórki pod plecy | 55 cm |
| Wysokość siedziska (maks.) | 53 cm |
| Regulowane oparcie | Tak |
| Oddychający materiał | Tak |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Tworzywo kół | Guma/poliuretan (PU) |
| USB | Tak |
| Podświetlenie | |
| Obsługiwane platformy gier | Uniwersalne |
| Materiał siedziska | Tkanina |
| Głębokość produktu | |
| Szerokość siedziska | 37 cm |
| Kolor oparcia | Biały |
| Zakres kąta nachylenia | 90 – 140° |
| Zagłówek | Tak |
| Podnóżek | Tak |
| Liczba kół | 5 szt. |
| Typ siedziska | Obite siedzisko |
| Poduszka lędźwiowa | Tak |
| Typ produktu | |
| Wysokość podłokietnika | 28 cm |
| Szerokość produktu | |
| Maksymalna waga użytkownika | 140 kg |
| Regulowana wysokość fotela | Tak |
| Typ oparcia | Obite oparcie |
| Kolor siedziska | Biały |
| Materiał oparcia | Tkanina |
| Wysokość (min) | 113 cm |
| Podłokietnik | Tak |
| Ostrzeżenia | Należy unikać nagłych ruchów podczas siedzenia na fotelu, aby uniknąć upadków., Nie należy używać fotela w sposób niezgodny z jego przeznaczeniem., Trzymać z dala od źródeł otwartego ognia oraz wysokiej temperatury. |
| Typ podłokietnika | Podłokietnik miękki |
| Średnica koła | 5 cm |
| Głębokość siedziska | 50 cm |
| Wysokość podpórki pod plecy | 81 cm |
| Możliwośc pochylenia | Tak |
| Certyfikaty | SGS |
| Kolor podstawowy | Biały |
| Szerokość podłokietnika | 6 cm |
Napisz pierwszą opinię o „Fotel gamingowy Huzaro Force 4.7 RGB White” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.