Zagłówek: Tak
Regulowane oparcie: Tak
Wysokość siedziska (maks.): 53,5 cm
Szerokość siedziska: 36 cm
Wysokość (min): 125 cm
Maksymalna waga użytkownika: 130 kg
Materiał podstawy: Stal
Kolor podstawowy: Czarny
Wysokość podłokietników (min): 28 cm
Typ oparcia: Obite oparcie
Kolor siedziska: Czarny
Poduszka lędźwiowa: Tak
Głębokość siedziska: 50 cm
Materiał oparcia: Tkanina mesh
Wysokość siedziska (min.): 44 cm
Typ siedziska: Obite siedzisko
Wysokość podpórki pod plecy: 81 cm
Możliwośc pochylenia: Tak
Oddychający materiał: Tak
Certyfikaty: SGS
Wysokość podłokietników (max): 35 cm
Regulowana wysokość fotela: Tak
Materiał siedziska: Tkanina mesh
Poduszka relaksacyjna pod szyję: Tak
Podłokietnik: Tak
Szerokość podłokietnika: 8 cm
Szerokość podpórki pod plecy: 52 cm
Typ podłokietnika: Podłokietnik twardy
Szerokość produktu: 700 mm
Typ produktu: Fotel gamingowy
Wysokość (max.): 134 cm
Regulacja wysokości: 10 cm
Podświetlenie: RGB
Tworzywo kół: Guma/poliuretan (PU)
Obsługiwane platformy gier: Uniwersalne
Głębokość produktu: 620 mm
Kolorystyka: Jednolity
Zasilanie USB: Tak
Ergonomiczna konstrukcja: Tak
Zakres kąta nachylenia: 90 – 180°
W zestawie pilot zdalnego sterowania: Tak
Liczba kół: 5 szt.
Fotel gamingowy Huzaro Force 6.2 Mesh RGB
427,90 zł
1 w magazynie
SKU: GAMHUZFOT0102
Kategorie: Fotele gamingowe, Gaming, Gaming PC
Loading...
Informacje dodatkowe
| Obsługiwane platformy gier | Uniwersalne |
|---|---|
| Typ siedziska | Obite siedzisko |
| Możliwośc pochylenia | Tak |
| Wysokość (max.) | 134 cm |
| Liczba kół | 5 szt. |
| Certyfikaty | SGS |
| Wysokość podpórki pod plecy | 81 cm |
| Regulowane oparcie | Tak |
| Wysokość podłokietników (min) | 28 cm |
| Podświetlenie | |
| Oddychający materiał | Tak |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Wysokość (min) | 125 cm |
| Zakres kąta nachylenia | 90 – 180° |
| Wysokość siedziska (maks.) | 53,5 cm |
| Tworzywo kół | Guma/poliuretan (PU) |
| Wysokość podłokietników (max) | 35 cm |
| Regulacja wysokości | 10 cm |
| Maksymalna waga użytkownika | 130 kg |
| Materiał oparcia | Tkanina mesh |
| Wysokość siedziska (min.) | 44 cm |
| Typ podłokietnika | Podłokietnik twardy |
| Poduszka lędźwiowa | Tak |
| Szerokość podpórki pod plecy | 52 cm |
| Zagłówek | Tak |
| Głębokość produktu | |
| Szerokość podłokietnika | 8 cm |
| Typ produktu | |
| Materiał podstawy | Stal |
| Regulowana wysokość fotela | Tak |
| Kolor siedziska | Czarny |
| Typ oparcia | Obite oparcie |
| Szerokość produktu | |
| Materiał siedziska | Tkanina mesh |
| Szerokość siedziska | 36 cm |
| Głębokość siedziska | 50 cm |
| Kolorystyka | Jednolity |
| Podłokietnik | Tak |
| Kolor podstawowy | Czarny |
| Zasilanie USB | Tak |
| Ostrzeżenia | Należy unikać nagłych ruchów podczas siedzenia na fotelu, aby uniknąć upadków., Nie należy używać fotela w sposób niezgodny z jego przeznaczeniem., Trzymać z dala od źródeł otwartego ognia oraz wysokiej temperatury. |
Napisz pierwszą opinię o „Fotel gamingowy Huzaro Force 6.2 Mesh RGB” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.