Funkcja wibracji: Nie
Wysokość siedziska (min.): 43 cm
Tworzywo kół: Guma/poliuretan (PU)
Materiał oparcia: Tkanina
Podłokietnik: Tak
Regulacja wysokości: 10 cm
Wysokość siedziska (maks.): 53 cm
Bluetooth: Nie
Obsługiwane platformy gier: Uniwersalne
Średnica koła: 5 cm
Kolor podstawowy: Czarny/Niebieski
Motyw: Wyścigi
Maksymalna waga użytkownika: 140 kg
Głębokość siedziska: 35 cm
Typ siedziska: Siatka z oczkiem
Typ oparcia: Obite oparcie
Szerokość siedziska: 48 cm
Szerokość podłokietnika: 6 cm
Typ podłokietnika: Podłokietnik miękki
Liczba kół: 5 szt.
Koła transportowe: Tak
Możliwośc pochylenia: Tak
Wysokość podnoszenia gazu (max): 10 cm
Kolor siedziska: Czarny
Kolor siedziska: Niebieski
Szerokość podpórki pod plecy: 46 cm
Wysokość (max.): 113 cm
Kierownica wyścigowa/do latania w zestawie: Nie
Wysokość (min): 103 cm
Wysokość podpórki pod plecy: 62 cm
Zagłówek: Tak
Ergonomiczna konstrukcja: Tak
Podświetlenie: Nie
Materiał siedziska: Tkanina
Regulowana wysokość fotela: Tak
Szerokość produktu: 680 mm
Typ produktu: Fotel gamingowy
Wysokość podłokietników (max): 25 cm
Fotel gamingowy HZ-Force 2.5 Blue Mesh
240,90 zł
3 w magazynie
SKU: GAMHUZFOT0050
Kategorie: Fotele gamingowe, Gaming, Gaming PC
Loading...
Informacje dodatkowe
| Regulowana wysokość fotela | Tak |
|---|---|
| Typ oparcia | Obite oparcie |
| Szerokość podpórki pod plecy | 46 cm |
| Materiał siedziska | Tkanina |
| Typ podłokietnika | Podłokietnik miękki |
| Podłokietnik | Tak |
| Koła transportowe | Tak |
| Materiał oparcia | Tkanina |
| Kolor podstawowy | Czarny/Niebieski |
| Zagłówek | Tak |
| Tworzywo kół | Guma/poliuretan (PU) |
| Typ produktu | |
| Szerokość siedziska | 48 cm |
| Wysokość siedziska (maks.) | 53 cm |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Kolor siedziska | Czarny, Niebieski |
| Wysokość (min) | 103 cm |
| Możliwośc pochylenia | Tak |
| Wysokość podłokietników (max) | 25 cm |
| Motyw | Wyścigi |
| Szerokość produktu | |
| Bluetooth | Nie |
| Maksymalna waga użytkownika | 140 kg |
| Regulacja wysokości | 10 cm |
| Szerokość podłokietnika | 6 cm |
| Wysokość siedziska (min.) | 43 cm |
| Obsługiwane platformy gier | Uniwersalne |
| Średnica koła | 5 cm |
| Głębokość siedziska | 35 cm |
| Typ siedziska | Siatka z oczkiem |
| Funkcja wibracji | Nie |
| Wysokość (max.) | 113 cm |
| Podświetlenie | |
| Liczba kół | 5 szt. |
| Wysokość podpórki pod plecy | 62 cm |
Napisz pierwszą opinię o „Fotel gamingowy HZ-Force 2.5 Blue Mesh” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.