Materiał oparcia: Tkanina
Wysokość siedziska (min.): 42 cm
Szerokość siedziska: 49 cm
Kolor podstawowy: Czarny/Szary
Zagłówek: Tak
Wysokość siedziska (maks.): 52 cm
Szerokość podłokietnika: 6 cm
Tworzywo kół: Guma/poliuretan (PU)
Motyw: Wyścigi
Obsługiwane platformy gier: Uniwersalne
Średnica koła: 5 cm
Typ oparcia: Obite oparcie
Typ siedziska: Siatka z oczkiem
Wysokość podłokietników (max): 25 cm
Głębokość siedziska: 50 cm
Kolor siedziska: Czarny
Podświetlenie: Nie
Kolor siedziska: Szary
Wysokość (min): 102 cm
Koła transportowe: Tak
Poduszka relaksacyjna pod szyję: Nie
Kierownica wyścigowa/do latania w zestawie: Nie
Szerokość podpórki pod plecy: 46 cm
Szerokość produktu: 680 mm
Regulowana wysokość fotela: Tak
Typ produktu: Fotel gamingowy
Typ podłokietnika: Podłokietnik miękki
Ergonomiczna konstrukcja: Tak
Regulacja wysokości: 10 cm
Możliwośc pochylenia: Tak
Wysokość podnoszenia gazu (max): 10 cm
Wysokość podpórki pod plecy: 62 cm
Wysokość (max.): 112 cm
Maksymalna waga użytkownika: 140 kg
Bluetooth: Nie
Materiał siedziska: Tkanina
Liczba kół: 5 szt.
Funkcja wibracji: Nie
Podłokietnik: Tak
Fotel gamingowy HZ-Force 2.5 Grey Mesh
240,90 zł
4 w magazynie
SKU: GAMHUZFOT0004
Kategorie: Fotele gamingowe, Gaming, Gaming PC
Loading...
Informacje dodatkowe
| Obsługiwane platformy gier | Uniwersalne |
|---|---|
| Średnica koła | 5 cm |
| Typ produktu | |
| Typ siedziska | Siatka z oczkiem |
| Tworzywo kół | Guma/poliuretan (PU) |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Zagłówek | Tak |
| Koła transportowe | Tak |
| Funkcja wibracji | Nie |
| Typ oparcia | Obite oparcie |
| Możliwośc pochylenia | Tak |
| Szerokość produktu | |
| Szerokość podłokietnika | 6 cm |
| Szerokość siedziska | 49 cm |
| Kolor podstawowy | Czarny/Szary |
| Materiał siedziska | Tkanina |
| Regulowana wysokość fotela | Tak |
| Kolor siedziska | Czarny, Szary |
| Materiał oparcia | Tkanina |
| Wysokość siedziska (min.) | 42 cm |
| Szerokość podpórki pod plecy | 46 cm |
| Podświetlenie | |
| Wysokość (min) | 102 cm |
| Wysokość podłokietników (max) | 25 cm |
| Wysokość siedziska (maks.) | 52 cm |
| Liczba kół | 5 szt. |
| Typ podłokietnika | Podłokietnik miękki |
| Wysokość (max.) | 112 cm |
| Podłokietnik | Tak |
| Motyw | Wyścigi |
| Regulacja wysokości | 10 cm |
| Maksymalna waga użytkownika | 140 kg |
| Bluetooth | Nie |
| Głębokość siedziska | 50 cm |
| Ostrzeżenia | Należy unikać nagłych ruchów podczas siedzenia na fotelu, aby uniknąć upadków., Nie należy używać fotela w sposób niezgodny z jego przeznaczeniem., Trzymać z dala od źródeł otwartego ognia oraz wysokiej temperatury. |
| Wysokość podpórki pod plecy | 62 cm |
Napisz pierwszą opinię o „Fotel gamingowy HZ-Force 2.5 Grey Mesh” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.