Ilość sztuk: 1
Waga produktu: 4,75 kg
Szerokość produktu: 44 mm
Koła transportowe: Nie
Podłokietnik: Nie
Umiejscowienie urządzenia: Podłoga
Głębokość produktu: 130 mm
Regulowane oparcie: Tak
Zagłówek: Nie
Materiał oparcia: Pianka
Wysokość podpórki pod plecy: 50 cm
Materiał oparcia: Filc flokowany bawełną
Kierownica wyścigowa/do latania w zestawie: Nie
Materiał ramy: Metal
Wypełnienie poduszki: Filc flokowany bawełną
Typ produktu: Uniwersalny fotel dla gracza
Maksymalna waga użytkownika: 125 kg
Maksymalna wysokość użytkownika: 195 cm
Materiał siedziska: Sztuczna skóra
Typ oparcia: Obite oparcie
Typ siedziska: Obite siedzisko
Szerokość siedziska: 44 cm
Kolor podstawowy: Czarny
Regulacja nachylenia: Tak
Fotel gamingowy podłogowy TRUST RAYZEE GXT718
275,00 zł
Brak w magazynie
SKU: GAMTRUFOT0028
Kategorie: Fotele gamingowe, Gaming, Gaming PC
Loading...
Informacje dodatkowe
| Kolor podstawowy | Czarny |
|---|---|
| Materiał ramy | Metal |
| Waga produktu | |
| Ilość sztuk | |
| Szerokość produktu | |
| Materiał siedziska | Sztuczna skóra |
| Typ oparcia | Obite oparcie |
| Maksymalna waga użytkownika | 125 kg |
| Wypełnienie poduszki | Filc flokowany bawełną |
| Szerokość siedziska | 44 cm |
| Głębokość produktu | |
| Regulowane oparcie | Tak |
| Typ siedziska | Obite siedzisko |
| Koła transportowe | Nie |
| Umiejscowienie urządzenia | Podłoga |
| Materiał oparcia | Filc flokowany bawełną, Pianka |
| Podłokietnik | Nie |
| Wysokość podpórki pod plecy | 50 cm |
| Typ produktu | |
| Zagłówek | Nie |
| Ostrzeżenia | Należy unikać nagłych ruchów podczas siedzenia na fotelu, aby uniknąć upadków., Nie należy używać fotela w sposób niezgodny z jego przeznaczeniem., Trzymać z dala od źródeł otwartego ognia oraz wysokiej temperatury. |
| Regulacja nachylenia | Tak |
Napisz pierwszą opinię o „Fotel gamingowy podłogowy TRUST RAYZEE GXT718” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.