Informacje dodatkowe
| Waga produktu | |
|---|---|
| Typ podłokietnika | Podłokietnik wyściełany |
| Materiał podstawy | Aluminium |
| Typ regulacji podłokietnika | Podłokietnik 4D |
| Szerokość opakowania | |
| Głębokość produktu | |
| Szerokość produktu | |
| Wysokość opakowania | |
| Ostrzeżenia | Należy unikać nagłych ruchów podczas siedzenia na fotelu, aby uniknąć upadków., Nie należy używać fotela w sposób niezgodny z jego przeznaczeniem., Trzymać z dala od źródeł otwartego ognia oraz wysokiej temperatury. |
| Kolor ramy | Czarny |
| Typ oparcia | Obite oparcie |
| Kolor podstawowy | Czarny |
| Średnica koła | 6 cm |
| Kolor siedziska | Czarny |
| Poduszka lędźwiowa | Tak |
| Regulowany zagłówek | Tak |
| Typ produktu | |
| Wysokość (max.) | 140 cm |
| Kolor oparcia | Czarny |
| Materiał ramy | Stal |
| Wysokość (min) | 130 cm |
| Głębokość opakowania | |
| Podłokietnik | Tak |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Liczba kół | 5 szt. |
| Klasa windy gazowej | 4 |
| Zakres kąta nachylenia | 0 – 152° |
| Koła transportowe | Tak |
| Kraj pochodzenia | |
| Materiał siedziska | Sztuczna skóra, Pianka |
| Wysokość produktu | |
| Typ siedziska | Obite siedzisko |
| Maksymalna waga użytkownika | 136 kg |
| Regulowany podłokietnik | Tak |
| Zagłówek | Tak |
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.