Kompatybilny z podłokietnikiem: Tak
Szerokość podłokietnika: 72 cm
Mechanizm siedzenia: Synchroniczne przechylanie
Regulowane oparcie: Tak
Pokrywa: Sztuczna skóra
Szerokość podpórki pod plecy: 59 cm
Ergonomiczna konstrukcja: Tak
Typ podłokietnika: Podłokietnik wyściełany
Wysokość siedziska (maks.): 54 cm
Regulowany zagłówek: Tak
Wysokość podnoszenia gazu (max): 10 cm
Klasa windy gazowej: 4
Wysokość siedziska (min.): 46 cm
Typ produktu: Uniwersalny fotel dla gracza
Zagłówek: Tak
Materiał podstawy: Aluminium
Koła transportowe: Tak
Wysokość (min): 134 cm
Materiał siedziska: Pianka
Tworzywo kół: Poliuretan (PU)
Materiał oparcia: Pianka
Rekomendowana waga: 150 kg
Wysokość (max.): 144 cm
Ilość sztuk: 1
Średnica koła: 7,5 cm
Regulowana wysokość fotela: Tak
Funkcja wibracji: Nie
Rodzaj opakowania: Pudełko
Kolor siedziska: Szary
Kierownica wyścigowa/do latania w zestawie: Nie
Kolor podstawowy: Czarny
Grubość siedziska: 12 cm
Poduszka relaksacyjna pod szyję: Tak
Typ regulacji podłokietnika: Podłokietnik 4D
Wysokość podpórki pod plecy: 91 cm
Wysokość podłokietników (max): 83 cm
Podświetlenie: Nie
Minimalna wysokość użytkownika: 1600 cm
Szerokość siedziska: 55 cm
Kolor ramy: Czarny
Typ oparcia: Obite oparcie
Typ siedziska: Obite siedzisko
Regulowany podłokietnik: Tak
Blokada nachylenia: Tak
Podłokietnik: Tak
Regulacja pochylenia: Tak
Liczba kół: 5 szt.
Maksymalna wysokość użytkownika: 2000 cm
Głębokość siedziska: 55 cm
Materiał ramy: Stal
Wysokość podłokietników (min): 66 cm
Typ mechanizmu: SYNC6
Fotel gamingowy ThunderX3 CORE-Loft – szary
1585,25 zł
30 w magazynie
SKU: WLONONWCRA079
Kategorie: Fotele gamingowe, Gaming, Gaming PC
Loading...
Informacje dodatkowe
| Kolor siedziska | Szary |
|---|---|
| Materiał ramy | Stal |
| Rodzaj opakowania | |
| Wysokość (max.) | 144 cm |
| Wysokość siedziska (min.) | 46 cm |
| Materiał podstawy | Aluminium |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Typ produktu | |
| Regulowany zagłówek | Tak |
| Tworzywo kół | Poliuretan (PU) |
| Funkcja wibracji | Nie |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Koła transportowe | Tak |
| Wysokość (min) | 134 cm |
| Materiał oparcia | Pianka |
| Wysokość siedziska (maks.) | 54 cm |
| Kolor ramy | Czarny |
| Typ oparcia | Obite oparcie |
| Podłokietnik | Tak |
| Regulowane oparcie | Tak |
| Materiał siedziska | Pianka |
| Zagłówek | Tak |
| Szerokość siedziska | 55 cm |
| Podświetlenie | |
| Klasa windy gazowej | 4 |
| Liczba kół | 5 szt. |
| Typ siedziska | Obite siedzisko |
| Pokrywa | Sztuczna skóra |
| Typ regulacji podłokietnika | Podłokietnik 4D |
| Ilość sztuk | |
| Kolor podstawowy | Czarny |
| Ostrzeżenia | Należy unikać nagłych ruchów podczas siedzenia na fotelu, aby uniknąć upadków., Nie należy używać fotela w sposób niezgodny z jego przeznaczeniem., Trzymać z dala od źródeł otwartego ognia oraz wysokiej temperatury. |
| Regulowany podłokietnik | Tak |
| Szerokość podpórki pod plecy | 59 cm |
| Regulowana wysokość fotela | Tak |
| Średnica koła | 7,5 cm |
| Mechanizm siedzenia | Synchroniczne przechylanie |
| Typ podłokietnika | Podłokietnik wyściełany |
| Rekomendowana waga | 150 kg |
| Wysokość podpórki pod plecy | 91 cm |
| Głębokość siedziska | 55 cm |
| Wysokość podłokietników (min) | 66 cm |
| Wysokość podłokietników (max) | 83 cm |
| Grubość siedziska | 12 cm |
| Blokada nachylenia | Tak |
| Typ mechanizmu | SYNC6 |
| Szerokość podłokietnika | 72 cm |
Napisz pierwszą opinię o „Fotel gamingowy ThunderX3 CORE-Loft – szary” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.