Typ siedziska: Obite siedzisko
Materiał siedziska: Sztuczna skóra
Typ oparcia: Obite oparcie
Koła transportowe: Tak
Materiał oparcia: Sztuczna skóra
Podłokietnik: Tak
Zagłówek: Tak
Kolor siedziska: Czarny
Kolor siedziska: Niebieski
Materiał ramy: Polipropylen (PP)
FOTEL OBROTOWY GAMINGOWY KRZESŁO REMUS NIEBIESKI
370,80 zł
30 w magazynie
SKU: GAMTOHFOT0003
Kategorie: Fotele gamingowe, Gaming, Gaming PC
Loading...
Informacje dodatkowe
| Materiał ramy | Polipropylen (PP) |
|---|---|
| Materiał oparcia | Sztuczna skóra |
| Kolor siedziska | Czarny, Niebieski |
| Szerokość siedziska | 40 cm |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Zagłówek | Tak |
| Typ oparcia | Obite oparcie |
| Wysokość produktu | |
| Głębokość siedziska | 50 cm |
| Koła transportowe | Tak |
| Wysokość siedziska (maks.) | 54 cm |
| Wysokość siedziska (min.) | 44 cm |
| Materiał siedziska | Sztuczna skóra |
| Kolor oparcia | Czarny |
| Podłokietnik | Tak |
| Szerokość produktu | |
| Głębokość produktu | |
| Wysokość (max.) | 125 cm |
| Typ siedziska | Obite siedzisko |
| Ostrzeżenia | Należy unikać nagłych ruchów podczas siedzenia na fotelu, aby uniknąć upadków., Nie należy używać fotela w sposób niezgodny z jego przeznaczeniem., Trzymać z dala od źródeł otwartego ognia oraz wysokiej temperatury. |
Napisz pierwszą opinię o „FOTEL OBROTOWY GAMINGOWY KRZESŁO REMUS NIEBIESKI” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.