Pamięć RAM: 32 GB
Korekcja ECC: Nie
Napięcie pamięci: 1.35 V
Rodzaj pamięci: 288-pin DIMM
Prędkość SPD: 2133 MHz
Kod zharmonizowanego systemu (HS): 84733020
Napięcie SPD: 1.2 V
Opóźnienie CAS: 16
Układ pamięci (moduły x rozmiar): 2 x 16 GB
Opóźnienie SPD: 38
Profil SPD: Tak
Obsługa kanałów pamięci: Dwukanałowy
Typ pamięci buforowej: Unregistered (unbuffered)
Prędkość zegara pamięci: 3200 MHz
Przeznaczenie: PC/serwer
Typ pamięci RAM: DDR4
Intel® Extreme Memory Profile (XMP): Tak
Intel® Extreme Memory Profile (XMP) wersja: 2.0
G.SKILL AEGIS DDR4 2X16GB 3200MHZ CL16 XMP2 F4-3200C16D-32GIS
1065,94 zł
38 w magazynie
SKU: PAMGSKDR40168
Kategorie: IT, Pamięci, Pamięci DIMM (DDR IV)
Loading...
Informacje dodatkowe
| Ostrzeżenia | Chronić przed skrajnymi temperaturami., Nie otwieraj obudowy modułu pamięci., Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów elektronicznych. |
|---|---|
| Opóźnienie SPD | 38 |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Pamięć RAM | 32 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Profil SPD | Tak |
| Rodzaj pamięci | 288-pin DIMM |
| Opóźnienie CAS | 16 |
| Prędkość zegara pamięci | 3200 MHz |
| Korekcja ECC | Nie |
| Napięcie pamięci | 1.35 V |
| Przeznaczenie | |
| Napięcie SPD | 1.2 V |
| Prędkość SPD | 2133 MHz |
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
Napisz pierwszą opinię o „G.SKILL AEGIS DDR4 2X16GB 3200MHZ CL16 XMP2 F4-3200C16D-32GIS” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.