Opóźnienie CAS: 5
Profil SPD: Tak
Przeznaczenie: PC/serwer
Rodzaj pamięci: 240-pin DIMM
Wysokość produktu: 30 mm
Napięcie pamięci: 1.5 V
Typ pamięci buforowej: Unregistered (unbuffered)
Szerokość produktu: 133,3 mm
Prędkość zegara pamięci: 1600 MHz
Układ pamięci (moduły x rozmiar): 1 x 8 GB
Korekcja ECC: Nie
Typ pamięci RAM: DDR3
Pamięć RAM: 8 GB
G.SKILL DDR3 8GB 1600MHz CL11 XMP BULK
153,88 zł
17 w magazynie
SKU: PAMGSKDR30008
Kategorie: IT, Pamięci, Pamięci DIMM (DDR III)
Loading...
Informacje dodatkowe
| Pamięć RAM | 8 GB |
|---|---|
| Profil SPD | Tak |
| Szerokość produktu | |
| Prędkość zegara pamięci | 1600 MHz |
| Korekcja ECC | Nie |
| Ostrzeżenia | Nie demontować ani nie otwierać modułów pamięci., Trzymać z dala od dzieci., Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi elektroodpadów. |
| Napięcie pamięci | 1.5 V |
| Rodzaj pamięci | 240-pin DIMM |
| Opóźnienie CAS | 5 |
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
| Przeznaczenie | |
| Typ pamięci RAM | DDR3 |
| Wysokość produktu |
Napisz pierwszą opinię o „G.SKILL DDR3 8GB 1600MHz CL11 XMP BULK” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.