Napięcie pamięci: 1.2
Napięcie SPD: 1.2 V
Typ pamięci buforowej: Unregistered (unbuffered)
Prędkość SPD: 2400 Mhz
Obsługa kanałów pamięci: Jednokanałowy
Opóźnienie CAS: 17
Przeznaczenie: PC/serwer
Kolor produktu: Czarny
Pamięć RAM: 4 GB
Typ pamięci RAM: DDR4
Korekcja ECC: Nie
Wysokość produktu: 31,2 mm
Układ pamięci (moduły x rozmiar): 1 x 4 GB
Prędkość zegara pamięci: 2400 MHz
G.SKILL DDR4 4GB 2400MHZ CL17 BULK
108,13 zł
Brak w magazynie
SKU: PAMGSKDR40208
Kategorie: IT, Pamięci, Pamięci DIMM (DDR IV)
Loading...
Informacje dodatkowe
| Pamięć RAM | 4 GB |
|---|---|
| Prędkość SPD | 2400 MHz |
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
| Prędkość zegara pamięci | 2400 MHz |
| Kolor produktu | |
| Napięcie SPD | 1.2 V |
| Przeznaczenie | |
| Korekcja ECC | Nie |
| Wysokość produktu | |
| Napięcie pamięci | 1.2 V |
| Opóźnienie CAS | 17 |
| Obsługa kanałów pamięci | Jednokanałowy |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Ostrzeżenia | Chronić przed skrajnymi temperaturami., Nie otwieraj obudowy modułu pamięci., Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów elektronicznych. |
Napisz pierwszą opinię o „G.SKILL DDR4 4GB 2400MHZ CL17 BULK” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.