Korekcja ECC: Nie
Wysokość produktu: 31,2 mm
Prędkość SPD: 2666 MHz
Intel® Extreme Memory Profile (XMP): Tak
Prędkość zegara pamięci: 2666 MHz
Kod zharmonizowanego systemu (HS): 84733020
Napięcie SPD: 1.2 V
Obsługa kanałów pamięci: Jednokanałowy
Napięcie pamięci: 1.35 V
Układ pamięci (moduły x rozmiar): 1 x 16 GB
Przeznaczenie: PC/serwer
Rodzaj chłodzenia: Radiator
Intel® Extreme Memory Profile (XMP) wersja: 2.0
Napięcie pamięci: 1.2
Typ pamięci RAM: DDR4
Rodzaj pamięci: 288-pin DIMM
Typ pamięci buforowej: Unregistered (unbuffered)
Profil SPD: Tak
Opóźnienie SPD: 43
Opóźnienie CAS: 19
Pamięć RAM: 16 GB
G.SKILL DDR4 AEGIS 16GB 2666MHz CL19
588,50 zł
2 w magazynie
SKU: PAMGSKDR40151
Kategorie: IT, Pamięci, Pamięci DIMM (DDR IV)
Loading...
Informacje dodatkowe
| Rodzaj pamięci | 288-pin DIMM |
|---|---|
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Obsługa kanałów pamięci | Jednokanałowy |
| Rodzaj chłodzenia | Radiator |
| Korekcja ECC | Nie |
| Prędkość zegara pamięci | 2666 MHz |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Przeznaczenie | |
| Profil SPD | Tak |
| Prędkość SPD | 2666 MHz |
| Opóźnienie SPD | 43 |
| Ostrzeżenia | Chronić przed skrajnymi temperaturami., Nie otwieraj obudowy modułu pamięci., Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów elektronicznych. |
| Wysokość produktu | |
| Napięcie pamięci | 1.2 V, 1.35 V |
| Opóźnienie CAS | 19 |
| Napięcie SPD | 1.2 V |
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
Napisz pierwszą opinię o „G.SKILL DDR4 AEGIS 16GB 2666MHz CL19” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.