Obsługa kanałów pamięci: Dwukanałowy
Intel® Extreme Memory Profile (XMP): Tak
Profil SPD: Tak
Typ pamięci buforowej: Unregistered (unbuffered)
Rodzaj chłodzenia: Radiator
AMD Extended Profiles for Overclocking (EXPO): Tak
Prędkość zegara pamięci: 6000 MHz
Rodzaj pamięci: 288-pin DIMM
Napięcie pamięci: 1.35 V
Przeznaczenie: PC/serwer
Typ pamięci RAM: DDR5
Pamięć RAM: 32 GB
Korekcja ECC: Nie
Układ pamięci (moduły x rozmiar): 2 x 16 GB
Opóźnienie CAS: 30
G.SKILL FLARE X5 AMD DDR5 2X16GB 6000MHZ CL30 EXPO BLACK F5-6000J3038F16GX2-FX5
2152,70 zł
8 w magazynie
SKU: PAMGSKDR50057
Kategorie: IT, Pamięci, Pamięci DIMM (DDR V)
Loading...
Informacje dodatkowe
| Korekcja ECC | Nie |
|---|---|
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Opóźnienie CAS | 30 |
| Rodzaj chłodzenia | Radiator |
| Ostrzeżenia | Chronić przed wilgocią., Nie demontować samodzielnie., Produkt może zawierać materiały szkodliwe dla środowiska, należy go utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami. |
| Prędkość zegara pamięci | 6000 MHz |
| Rodzaj pamięci | 288-pin DIMM |
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
| Napięcie pamięci | 1.35 V |
| Pamięć RAM | 32 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR5 |
| Przeznaczenie | |
| Profil SPD | Tak |
Napisz pierwszą opinię o „G.SKILL FLARE X5 AMD DDR5 2X16GB 6000MHZ CL30 EXPO BLACK F5-6000J3038F16GX2-FX5” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.