Rodzaj chłodzenia: Radiator
Przeznaczenie: PC
Intel® Extreme Memory Profile (XMP) wersja: 3.0
Rodzaj pamięci: 288-pin DIMM
Typ pamięci RAM: DDR5
Prędkość zegara pamięci: 6000 MHz
Układ pamięci (moduły x rozmiar): 2 x 32 GB
Obsługa kanałów pamięci: Dwukanałowy
Napięcie SPD: 1.1 V
Typ pamięci buforowej: Unregistered (unbuffered)
Wysokość produktu: 33 mm
Korekcja ECC: Nie
Intel® Extreme Memory Profile (XMP): Tak
Profil SPD: Tak
Napięcie pamięci: 1.4 V
Pamięć RAM: 64 GB
Prędkość SPD: 4800 MHz
Opóźnienie CAS: 30
G.SKILL RIPJAWS S5 DDR5 2X32GB 6000MHZ CL30 XMP3 BLACK F5-6000J3040G32GX2-RS5K
4174,50 zł
2 w magazynie
SKU: PAMGSKDR50052
Kategorie: IT, Pamięci, Pamięci DIMM (DDR V)
Loading...
Informacje dodatkowe
| Prędkość zegara pamięci | 6000 MHz |
|---|---|
| Korekcja ECC | Nie |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Wysokość produktu | |
| Rodzaj pamięci | 288-pin DIMM |
| Typ pamięci RAM | DDR5 |
| Opóźnienie CAS | 30 |
| Przeznaczenie | |
| Pamięć RAM | 64 GB |
| Rodzaj chłodzenia | Radiator |
| Prędkość SPD | 4800 MHz |
| Profil SPD | Tak |
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
| Napięcie SPD | 1.1 V |
| Ostrzeżenia | Chronić przed wilgocią., Nie demontować samodzielnie., Produkt może zawierać materiały szkodliwe dla środowiska, należy go utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami. |
| Napięcie pamięci | 1.4 V |
Napisz pierwszą opinię o „G.SKILL RIPJAWS S5 DDR5 2X32GB 6000MHZ CL30 XMP3 BLACK F5-6000J3040G32GX2-RS5K” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.