Intel® Extreme Memory Profile (XMP): Tak
Typ pamięci RAM: DDR5
Obsługa kanałów pamięci: Dwukanałowy
Napięcie pamięci: 1.1
Przeznaczenie: PC
Intel® Extreme Memory Profile (XMP) wersja: 3.0
Rodzaj chłodzenia: Radiator
Opóźnienie CAS: 40
Profil SPD: Tak
Układ pamięci (moduły x rozmiar): 2 x 16 GB
Prędkość zegara pamięci: 5600 MHz
Pamięć RAM: 32 GB
G.SKILL RIPJAWS SO-DIMM DDR5 2X16GB 5600MHZ CL40-40 1,1V F5-5600S4040A16GX2-RS
1669,31 zł
2 w magazynie
SKU: PAMGSKSOO0049
Kategorie: IT, Notebooki, laptopy, ultrabooki, Pamięci SO-DIMM
Loading...
Informacje dodatkowe
| Profil SPD | Tak |
|---|---|
| Prędkość zegara pamięci | 5600 MHz |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Rodzaj chłodzenia | Radiator |
| Typ pamięci RAM | DDR5 |
| Ostrzeżenia | Nie demontować ani nie uszkadzać modułów pamięci, mogą zawierać substancje niebezpieczne dla zdrowia., Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci., Utylizacja produktów elektronicznych powinna odbywać się zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi recyklingu sprzętu elektronicznego. |
| Opóźnienie CAS | 40 |
| Pamięć RAM | 32 GB |
| Napięcie pamięci | 1.1 V |
| Przeznaczenie | |
| Rodzaj pamięci | 262-pin SO-DIMM |
Napisz pierwszą opinię o „G.SKILL RIPJAWS SO-DIMM DDR5 2X16GB 5600MHZ CL40-40 1,1V F5-5600S4040A16GX2-RS” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.