Informacje dodatkowe
| Napięcie pamięci | 1.35 V |
|---|---|
| Podświetlenie | |
| Napięcie SPD | 1.2 V |
| Korekcja ECC | Nie |
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
| Kolor podświetlenia | |
| Prędkość zegara pamięci | 3600 MHz |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Prędkość SPD | 2333 MHz |
| Profil SPD | Tak |
| Przeznaczenie | |
| Kraj pochodzenia | |
| Rodzaj pamięci | 288-pin DIMM |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Opóźnienie CAS | 18 |
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.