Certyfikaty: ISO 9002
Zawartość opakowania: Ramię, torba z narzędziami montażowymi, instrukcja obsługi
Minimalna wielkość ekranu: 43,2 cm (17″)
Interfejs do montażu panelu: 75 x 75
Orientacja: Krajobraz
Interfejs do montażu panelu: 100 x 100 mm
Maksymalny udźwig: 8 kg
Rodzaj opakowania: Pudełko
Podręcznik użytkownika: Tak
Liczba obsługiwanych wyświetlaczy: 2
Kod zharmonizowanego systemu (HS): 85299097
Liczba ramion: 2
Maksymalna wielkość ekranu: 81,3 cm (32″)
Kolor produktu: Czarny
Maksymalny uchwyt VESA: 100 x 100 mm
Waga produktu: 3,8 kg
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): RoHS
Materiał obudowy: Aluminium, Stal
Minimalny uchwyt VESA: 75 x 75 mm
Typ mocowania: Biurko
GEMBIRD BIURKOWE REGULOWANE RAMIĘ/UCHWYT NA 2 MONITORY 17-32, 100X100MM, DO 8 KG
156,97 zł
7 w magazynie
SKU: MONGEMMDO0007
Kategorie: IT, Monitory, Monitory - Akcesoria do monitorów
Loading...
Informacje dodatkowe
| Certyfikaty | ISO 9002 |
|---|---|
| Zawartość opakowania | |
| Liczba ramion | 2 |
| Rodzaj opakowania | |
| Minimalny uchwyt VESA | 75 x 75 mm |
| Maksymalna wielkość ekranu | 81,3 cm (32") |
| Kolor produktu | |
| Maksymalny uchwyt VESA | 100 x 100 mm |
| Materiał obudowy | Aluminium, Stal |
| Typ mocowania | |
| Podręcznik użytkownika | |
| Minimalna wielkość ekranu | 43,2 cm (17") |
| Waga produktu | |
| Maksymalny udźwig | 8 kg |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm, 75 x 75 mm |
| Orientacja | Krajobraz |
Napisz pierwszą opinię o „GEMBIRD BIURKOWE REGULOWANE RAMIĘ/UCHWYT NA 2 MONITORY 17-32, 100X100MM, DO 8 KG” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.