Pojemność stelaża: 1U
Ilość gniazd sieciowych: 8 x gniazdo sieciowe
Szerokość opakowania: 100 mm
Wysokość opakowania: 60 mm
Kolor produktu: Czarny
Częstotliwość wejściowa AC: 50 Hz
Zakres temperatur (eksploatacja): 0 – 45 °C
Wbudowany wyłącznik: Tak
Wtyczka: C14 panel
Waga produktu: 800 g
Długość kabla: 3 m
Głębokość produktu: 44 mm
Maksymalne natężenie prądu: 10 A
Zakres wilgotności względnej: 0 – 90%
Materiał obudowy: Aluminium
Wysokość produktu: 44 mm
Głębokość opakowania: 540 mm
Szerokość produktu: 432 mm
Moc maksymalna: 3680 W
GEMBIRD LISTWA ZASILAJĄCA RACK 19″ PDU EG-PDU-014-C14 1U, 10A, 8X SCHUKO, WTYK C14, KABEL 3M
58,41 zł
23 w magazynie
SKU: LIPGEMRAK0006
Kategorie: Listwy zasilające RACK, Sieci, Szafy rack
Loading...
Informacje dodatkowe
| Wysokość produktu | |
|---|---|
| Pojemność stelaża | 1U |
| Głębokość opakowania | |
| Szerokość produktu | |
| Wysokość opakowania | |
| Kolor produktu | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Waga produktu | |
| Ilość gniazd sieciowych | 8 x gniazdo sieciowe |
| Wtyczka | C14 panel |
| Wbudowany wyłącznik | |
| Szerokość opakowania | |
| Maksymalne natężenie prądu | 10 A |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Zakres wilgotności względnej | 0 – 90% |
| Moc maksymalna | 3680 W |
| Długość kabla | 3 m |
| Głębokość produktu | |
| Ostrzeżenia | Nie przeciążać listwy większą liczbą urządzeń niż jest to zalecane., Nie używać w wilgotnym środowisku., Przechowywać z dala od źródeł ciepła. |
Napisz pierwszą opinię o „GEMBIRD LISTWA ZASILAJĄCA RACK 19″ PDU EG-PDU-014-C14 1U, 10A, 8X SCHUKO, WTYK C14, KABEL 3M” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.