Certyfikaty: CE
Rodzaj opakowania: Pudełko
Wtyczka: Schuko
Pojemność stelaża: 1U
Kolor produktu: Czarny
Typy wyjść AC: Typu E
Zgodność z RoHS: Tak
Maksymalne natężenie prądu: 16 A
Ilość gniazd sieciowych: 8 x gniazdo sieciowe
Wymiary produktu (SxGxW): 432 x 44 x 44 mm
Zakres temperatur (eksploatacja): 0 – 45 °C
Częstotliwość wejściowa AC: 50 Hz
Wartość nominalna napięcia wejściowego: 250 V
Zakres wilgotności względnej: 0 – 90%
Wbudowany wyłącznik: Tak
Waga produktu: 800 g
Wymiary opakowania (SxGxW): 550 x 95 x 55 mm
Długość kabla: 3 m
Moc maksymalna: 3680 W
GEMBIRD LISTWA ZASILAJĄCA RACK 19″ PDU EG-PDU-014-F 1U, 16A, 8X FRANCUSKIE GNIAZDO, WTYK SCHUKO, KABEL 3M
57,44 zł
Brak w magazynie
SKU: LIPGEMRAK0005
Kategorie: Listwy zasilające RACK, Sieci, Szafy rack
Loading...
Informacje dodatkowe
| Wtyczka | Schuko |
|---|---|
| Rodzaj opakowania | |
| Certyfikaty | CE |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Pojemność stelaża | 1U |
| Zakres wilgotności względnej | 0 – 90% |
| Wymiary produktu (SxGxW) | 432 x 44 x 44 mm |
| Zgodność z RoHS | Tak |
| Waga produktu | |
| Wbudowany wyłącznik | |
| Maksymalne natężenie prądu | 1,6 A |
| Wymiary opakowania (SxGxW) | 550 x 95 x 55 mm |
| Moc maksymalna | 3680 W |
| Ilość gniazd sieciowych | 8 x gniazdo sieciowe |
| Kolor produktu | |
| Długość kabla | 3 m |
| Ostrzeżenia | Nie przeciążać listwy większą liczbą urządzeń niż jest to zalecane., Nie używać w wilgotnym środowisku., Przechowywać z dala od źródeł ciepła. |
| Typy wyjść AC | Typu E |
Napisz pierwszą opinię o „GEMBIRD LISTWA ZASILAJĄCA RACK 19″ PDU EG-PDU-014-F 1U, 16A, 8X FRANCUSKIE GNIAZDO, WTYK SCHUKO, KABEL 3M” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.