Liczba portów USB PowerShare: 1
Długość kabla USB: 0,12 m
Zasilanie USB: Tak
Wersja USB Power Delivery: 2.0
Maksymalne zasilanie USB: 87 W
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): CE
Szerokość produktu: 104 mm
Obsługa funkcji Plug & Play: Tak
Wyjścia słuchawkowe: 1
Kolor produktu: Srebrny
Maksymalna rodzielczość cyfrowa: 3840 x 2160 px
Interfejs hosta: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C
Materiał obudowy: Metal
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A: 1
Złącze zasilania: USB Type-C
Wysokość produktu: 10 mm
Sposób łączności: Przewodowy
Rodzaj zasilania: USB
Waga produktu: 38 g
Maksymalna częstotliwość odświeżania: 30 Hz
Ilość portów HDMI: 1
Głębokość produktu: 28 mm
Szybkość przesyłania danych: 5 Gbit/s
Wtyk słuchawek: 3,5 mm
Prąd wejściowy: 0.2 A
Liczba portów USB 2.0: 1
GEMBIRD MULTI ADAPTER USB TYP-C 5W1 (HUB + HDMI + PD + DŹWIĘK STEREO) SREBRNY
49,72 zł
Brak w magazynie
SKU: KBAGEMADA0083
Kategorie: Adaptery, przejściówki, IT, Kable i adaptery
Loading...
Informacje dodatkowe
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
|---|---|
| Certyfikaty zgodności | |
| Interfejs hosta | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Materiał obudowy | Metal |
| Szybkość przesyłania danych | 5 Gbit/s |
| Szerokość produktu | |
| Prąd wejściowy | |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Wtyk słuchawek | 3,5 mm |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ostrzeżenia | Nie eksponować na ekstremalne temperatury ani wilgoć., Nie podłączać urządzeń o większym poborze mocy niż zalecany., Trzymać z dala od dzieci. |
| Waga produktu | |
| Głębokość produktu | |
| Szerokość opakowania | |
| Kolor produktu | |
| Zasilanie USB | Tak |
| Rodzaj zasilania | |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Wysokość opakowania | |
| Złącze zasilania | |
| Długość kabla USB | 0,12 m |
| Wersja USB Power Delivery | 2.0 |
| Wysokość produktu | |
| Maksymalne zasilanie USB | 87 W |
| Liczba portów USB PowerShare | 1 |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
Napisz pierwszą opinię o „GEMBIRD MULTI ADAPTER USB TYP-C 5W1 (HUB + HDMI + PD + DŹWIĘK STEREO) SREBRNY” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.