Kolor produktu: Czarny
Moc wyjściowa portu 2: 65 W
Rodzaj zasilania: Prąd przemienny
Zasilanie USB: Tak
Waga produktu: 124 g
Kompatybilność ładowarki: Smartfon
Typ ładowarki: Wewnętrzna
Szerokość produktu: 39 mm
Maksymalne zasilanie USB: 65 W
Rodzaj opakowania: Karton
Napięcie: 100 – 240 V
Moc maksymalna: 65 W
Głębokość produktu: 106 mm
Wysokość produktu: 34 mm
Ilość portów USB typu C: 2
Ilość portów USB 3.0 Typu-A: 1
Wersja USB Power Delivery: 3.0
Prąd wejściowy: 1.5 A
Ilość sztuk: 1
Szybkie ładowanie: Tak
Moc wyjściowa portu 1: 65 W
Funkcje ochrony zasilania: Ochrona przez zbyt wysokim napięciem
Funkcje ochrony zasilania: Zabezpieczenie przeciw przeładowaniu
Funkcje ochrony zasilania: Krótkie spięcie
Funkcje ochrony zasilania: Zabezpieczenie przed przegrzaniem
Technologia szybkiego ładowania: Quick Charge 3.0
GEMBIRD SZYBKA ŁADOWARKA USB POWER DELIVERY USB TYPU C, 3X USB, 65 W, GAN CZARNA
50,86 zł
28 w magazynie
SKU: LADGEMSIC0004
Kategorie: Akcesoria GSM, Ładowarki sieciowe, Telekomunikacja
Loading...
Informacje dodatkowe
| Ostrzeżenia | Nie otwieraj ani nie demontuj urządzenia, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem., Nie używaj produktu w wilgotnym środowisku, aby zapobiec uszkodzeniu i ryzyku pożaru., Produkt musi być zutylizowany zgodnie z przepisami dotyczącymi utylizacji sprzętu elektronicznego. |
|---|---|
| Moc wyjściowa portu 1 | 45 W |
| Certyfikaty zgodności | |
| Moc wyjściowa portu 2 | 20 W |
| Moc wyjściowa portu 3 | 45 W |
| Prąd wyjściowy (20 V) | 3,25 A |
| Prąd wyjściowy (15V) | 3 A |
| Prąd wyjściowy (9V) | 3 A |
| Prąd wyjściowy (12V) | 3 A |
| Prąd wyjściowy (5V) | 3 A |
| Maksymalne zasilanie USB | 360 W |
| Funkcje ochrony zasilania | Krótkie spięcie, Ochrona przez zbyt wysokim napięciem, Zabezpieczenie przeciw przeładowaniu, Zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Zasada działania | Kontakt |
| Szerokość opakowania | |
| Rodzaj opakowania | |
| Napięcie wyjściowe (min) | 5 V |
| Prąd wejściowy | |
| Szerokość produktu | |
| Ilość portów USB typu C | 2 |
| Waga produktu | |
| Typ wtyczki zasilającej | Typu C |
| Liczba wyjść | 3 wyjś. |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Moc rzeczywista | 65 W |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Głębokość opakowania | |
| Kompatybilne złącza sieciowe | EU |
| Rodzaj zasilania | |
| Port 2 - napięcie wyjściowe | 3,25 A |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Prąd wyjściowy adaptera AC | 3,25 A |
| Wysokość produktu | |
| Wysokość opakowania | |
| Kompatybilność ładowarki | Uniwersalne |
| Napięcie wyjściowe (max) | 20 V |
| Moc maksymalna | 65 W |
| Napięcie | |
| Zasilanie USB | Tak |
| Port 1 - napięcie wyjściowe | 3,25 A |
| Obsługiwana moc adaptera AC | 360 W |
| Typ ładowarki | Wewnętrzna |
| Prąd wyjściowy 3 portu | 2,25 A |
| Kolor produktu | |
| Głębokość produktu | |
| Wersja USB Power Delivery | 3.0 |
Napisz pierwszą opinię o „GEMBIRD SZYBKA ŁADOWARKA USB POWER DELIVERY USB TYPU C, 3X USB, 65 W, GAN CZARNA” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.