Głębokość (max.): 4,9 cm
Maksymalny uchwyt VESA: 600 x 400 mm
Głębokość (max.): 4,9 cm
Minimalny uchwyt VESA: 200 x 200 mm
Liczba obsługiwanych wyświetlaczy: 1
Materiał obudowy: Stal
Typ mocowania: Ściana
Wysokość produktu: 431 mm
Podręcznik użytkownika: Tak
Maksymalna wielkość ekranu: 2,03 m (80″)
Szerokość produktu: 650 mm
Regulacja pochylenia: Tak
Interfejs do montażu panelu: 300 x 300
Interfejs do montażu panelu: 400 x 200
Maksymalny udźwig: 70 kg
Interfejs do montażu panelu: 200 x 200 mm
Interfejs do montażu panelu: 600 x 400 mm
Interfejs do montażu panelu: 300 x 200 mm
Interfejs do montażu panelu: 400 x 300 mm
Interfejs do montażu panelu: 400 x 400 mm
Zakres kąta nachylenia: -12 – 3°
Waga produktu: 2,25 kg
Minimalna wielkość ekranu: 94 cm (37″)
Wysokość opakowania: 60 mm
Obrotowe: Nie
Głębokość opakowania: 682 mm
Zestaw do montażu: Tak
Prosty montaż: Tak
Szerokość opakowania: 125 mm
Rodzaj opakowania: Pudełko
Kolor produktu: Czarny
Kolor produktu: Stalowy
GEMBIRD UCHWYT LCD 37-80 VESA MAX 600 X 400MM, DO 70KG
57,26 zł
Brak w magazynie
SKU: TVAGEMUCH0023
Kategorie: IT, Monitory, Uchwyty do monitorów
Loading...
Informacje dodatkowe
| Ostrzeżenia | Nie przekraczaj maksymalnej wagi lub rozmiaru ekranu przewidzianego dla danego uchwytu., Regularnie sprawdzaj mocowania i dokręcaj śruby w razie potrzeby, aby uniknąć upadku monitora/telewizora., Upewnij się, że uchwyt jest zamontowany na odpowiedniej ścianie/biurku zgodnie z instrukcją producenta. |
|---|---|
| Interfejs do montażu panelu | 200 x 200 mm, 300 x 200 mm, 300 x 300 mm, 400 x 200 mm, 400 x 300, 400 x 400, 600 x 400 mm |
| Podręcznik użytkownika | |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Zestaw do montażu | |
| Głębokość (max.) | 4,9 cm |
| Wysokość opakowania | |
| Waga produktu | |
| Kolor produktu | |
| Maksymalny uchwyt VESA | 600 x 400 mm |
| Szerokość produktu | |
| Głębokość opakowania | |
| Maksymalna wielkość ekranu | 2,03 m (80") |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Minimalna wielkość ekranu | 94 cm (37") |
| Rodzaj opakowania | |
| Typ mocowania | |
| Materiał obudowy | Stal |
| Minimalny uchwyt VESA | 200 x 200 mm |
| Wysokość produktu | |
| Szerokość opakowania | |
| Maksymalny udźwig | 70 kg |
| Zakres kąta nachylenia | -12 – 3° |
| Prosty montaż | |
| Obrotowe | Nie |
Napisz pierwszą opinię o „GEMBIRD UCHWYT LCD 37-80 VESA MAX 600 X 400MM, DO 70KG” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.