Zestaw do montażu: Tak
Wysokość opakowania: 85 mm
Szerokość opakowania: 442 mm
Interfejs do montażu panelu: 400 x 200
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): RoHS
Minimalny uchwyt VESA: 200 x 200 mm
Zakres kąta nachylenia: +3 -15°
Interfejs do montażu panelu: 400 x 400 mm
Wbudowana poziomica: Nie
Liczba obsługiwanych wyświetlaczy: 1
Dystans do ściany (min.): 7,6 cm
Maksymalna wielkość ekranu: 2,03 m (80″)
Kolor produktu: Czarny
Materiał obudowy: Stal
Typ mocowania: Ściana
Dystans do ściany (max.): 62 cm
Głębokość opakowania: 347 mm
Kąt obrotu: 90°
Interfejs do montażu panelu: 300 x 300
Interfejs do montażu panelu: 200 x 200 mm
Maksymalny udźwig: 50 kg
Interfejs do montażu panelu: 400 x 300 mm
Rodzaj opakowania: Pudełko
Przewodnik użytkownika: Tak
Waga produktu: 7,3 kg
Interfejs do montażu panelu: 300 x 200 mm
Minimalna wielkość ekranu: 94 cm (37″)
Interfejs do montażu panelu: 600 x 400 mm
Maksymalny uchwyt VESA: 600 x 400 mm
GEMBIRD UCHWYT ŚCIENNY LCD 37″-80″ (OBRACANIE I POCHYLANIE) VESA MAX 600 X 400MM, DO 50KG
106,28 zł
Brak w magazynie
SKU: TVAGEMUCH0059
Kategorie: IT, Monitory, Uchwyty do monitorów
Loading...
Informacje dodatkowe
| Ostrzeżenia | Nie przekraczaj maksymalnej wagi lub rozmiaru ekranu przewidzianego dla danego uchwytu., Regularnie sprawdzaj mocowania i dokręcaj śruby w razie potrzeby, aby uniknąć upadku monitora/telewizora., Upewnij się, że uchwyt jest zamontowany na odpowiedniej ścianie/biurku zgodnie z instrukcją producenta. |
|---|---|
| Dystans do ściany (min.) | 7,6 cm |
| Materiał obudowy | Stal |
| Interfejs do montażu panelu | 200 x 200 mm, 300 x 200 mm, 300 x 300 mm, 400 x 200 mm, 400 x 300, 400 x 400, 600 x 400 mm |
| Maksymalny uchwyt VESA | 600 x 400 mm |
| Zestaw do montażu | |
| Wysokość opakowania | |
| Kąt obrotu | 90° |
| Głębokość opakowania | |
| Minimalna wielkość ekranu | 94 cm (37") |
| Dystans do ściany (max.) | 62 cm |
| Waga produktu | |
| Szerokość opakowania | |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Rodzaj opakowania | |
| Minimalny uchwyt VESA | 200 x 200 mm |
| Zakres kąta nachylenia | +3 -15° |
| Maksymalna wielkość ekranu | 2,03 m (80") |
| Wbudowana poziomica | Nie |
| Maksymalny udźwig | 50 kg |
| Typ mocowania | |
| Kolor produktu |
Napisz pierwszą opinię o „GEMBIRD UCHWYT ŚCIENNY LCD 37″-80″ (OBRACANIE I POCHYLANIE) VESA MAX 600 X 400MM, DO 50KG” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.