Podręcznik użytkownika: Tak
Minimalna wielkość ekranu: 109,2 cm (43″)
Głębokość (max.): 2,9 cm
Maksymalny uchwyt VESA: 800 x 400 mm
Regulacja pochylenia: Nie
Wysokość produktu: 431 mm
Kolor produktu: Czarny
Waga produktu: 2,37 kg
Interfejs do montażu panelu: 300 x 300
Wysokość opakowania: 75 mm
Prosty montaż: Tak
Szerokość opakowania: 87 mm
Interfejs do montażu panelu: 400 x 300 mm
Interfejs do montażu panelu: 800 x 400
Maksymalny udźwig: 70 kg
Interfejs do montażu panelu: 600 x 400 mm
Interfejs do montażu panelu: 300 x 200 mm
Maksymalna wielkość ekranu: 2,29 m (90″)
Interfejs do montażu panelu: 400 x 200
Zestaw do montażu: Tak
Interfejs do montażu panelu: 200 x 200 mm
Szerokość produktu: 890 mm
Głębokość opakowania: 450 mm
Rodzaj opakowania: Pudełko
Liczba obsługiwanych wyświetlaczy: 1
Interfejs do montażu panelu: 400 x 400 mm
Materiał obudowy: Stal
Minimalny uchwyt VESA: 200 x 200 mm
Typ mocowania: Ściana
Głębokość (max.): 2,9 cm
GEMBIRD UCHWYT ŚCIENNY LCD 43-90 VESA MAX 800 X 400MM, DO 70KG
64,94 zł
2 w magazynie
SKU: TVAGEMUCH0025
Kategorie: IT, Monitory, Uchwyty do monitorów
Loading...
Informacje dodatkowe
| Zestaw do montażu | |
|---|---|
| Głębokość (max.) | 2,9 cm |
| Interfejs do montażu panelu | 200 x 200 mm, 300 x 200 mm, 300 x 300 mm, 400 x 200 mm, 400 x 300, 400 x 400, 600 x 400 mm, 800 x 400 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Wysokość opakowania | |
| Prosty montaż | |
| Waga produktu | |
| Podręcznik użytkownika | |
| Wysokość produktu | |
| Rodzaj opakowania | |
| Głębokość opakowania | |
| Maksymalna wielkość ekranu | 2,29 m (90") |
| Kolor produktu | |
| Szerokość produktu | |
| Materiał obudowy | Stal |
| Maksymalny udźwig | 70 kg |
| Regulacja pochylenia | Nie |
| Szerokość opakowania | |
| Maksymalny uchwyt VESA | 800 x 400 mm |
| Minimalna wielkość ekranu | 109,2 cm (43") |
| Typ mocowania | |
| Minimalny uchwyt VESA | 200 x 200 mm |
| Ostrzeżenia | Nie przekraczaj maksymalnej wagi lub rozmiaru ekranu przewidzianego dla danego uchwytu., Regularnie sprawdzaj mocowania i dokręcaj śruby w razie potrzeby, aby uniknąć upadku monitora/telewizora., Upewnij się, że uchwyt jest zamontowany na odpowiedniej ścianie/biurku zgodnie z instrukcją producenta. |
Napisz pierwszą opinię o „GEMBIRD UCHWYT ŚCIENNY LCD 43-90 VESA MAX 800 X 400MM, DO 70KG” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.